Web Analytics

Recep İvedik 5 Sansürsüz

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Recep İvedik 5 izle, komedi serinin devamında tekrar güldürmeye devam ediyor. Recep İvedik’in mahallesinde bulunan tır şöförlüğü yapmakta olan İsmet, yürek krizi sonucu ölüm etmiştir. Merhumun evine baş sağlığı için ulaştığında eşi zor durumda olduğunu ve ne yapacağını bilmediğini söylemektedir. Vefat etmeden önce Milli Sporcuları olimpiyatlara götüreceğine dair anlaşma yaptığını ama şimdi bunu nasıl yerine getirecekleri konusunda destek talebinde bulunur. Recep İvedik bunu hiç dert etmemesi gerektiğini ve Milli Takım kafilesini kendisinin gitmesi gerektiklere yere yani Üskup’e ulaştıracaklarını söyler. Yanında en yakın arkadaşı Nurullah’ı da alarak yola koyulurlar.

Recep İvedik 5 full izle, genç sporcuları kafile aracına bölge Recep İvedik onları müsabakalara çıkmadan önce son bir misafir etme çektirmek ister. Kara Ahır Kamyoncular Derneği’nin lokantası ve resmi yemeği olan kuru fasulye yemek için ikna etmeyi başarır. Fakat yemekhaneye giren Recep İvedik sporcuları güçlendireceğini düşünerek kuru fasulyenin içerisine alet yağı katar. Üsküp’e ulaşmadan önce herkesin midesi fenalaşır ve hastaneye kaldırılırlar. Ülkemizi temsil edecek olan bütün sporcular müsabakalara katılamama tehlikesiyle baş başa kalmıştır. Bu durumu kabullenemeyen Recep İvedik hemen Kara Ambar’dan arkadaşlarını arayacak onlardan olimpiyatlar için takviye talebinde bulunur. Bu ricası geri çevirmeye kamyoncu arkadaşları araçlarına atladıkları gibi soluğu Üsküp’te alırlar. Artık olimpiyatlarda ülkemizi temsilcilik etme görevi Recep İvedik ve dostlarına kalmıştır. Recep İvedik 5 sansürsüz izleyicilerine bol kahkahalı hoş bir yerli film seyri dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Recep İvedik 5 Sansürsüz
16 izlenme
Recep İvedik 5 izle, komedi serinin devamında tekrar güldürmeye devam ediyor. Recep İvedik’in mahallesinde bulunan tır şöförlüğü yapmakta olan İsmet, yürek krizi sonucu ölüm etmiştir. Merhumun evine baş sağlığı için ulaştığında eşi zor durumda olduğunu ve ne yapacağını bilmediğini söylemektedir. Vefat etmeden önce Milli Sporcuları olimpiyatlara götüreceğine dair anlaşma yaptığını ama şimdi bunu nasıl yerine […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat