Hadi Gidelim – Onward 2020 Animasyon

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Babalarını vefat eden iki elfin yaşam karşı mücadelesini anlatan Hadi Gidelim orijinal adıyla Onward canlandırma filmi 2020’de vizyon yapmış Dan Scanlon yapımlarındandır. Hoş anılar paylaştıkları ama bunun küçük yaşlarında olmasından nedeniyle babalarına daha fazla istek duyan Ian ve Barley onunla son defa görüşebileceklerini öğrendiklerinde çok sevinirler. Yan bunu gerçekleştirebilmeleri için bir büyüye ulaşmaları gerekecektir.

Onward izle, ulaşmaları gereken bu özel iksirin dünyada olduğu öğrenen Lightfoot kardeşler babalarını son defa görme motivasyonuyla tüm serüvenlere gözleri kapalı atılmayı tereddütsüz seçeceklerdir. Büyük bir zorluğun içine giriyor olsalar bile babaları için yaptıkları tüm fedakarlıklara değecektir. Harika seslendirme kadrosuna sahip Hadi Gidelim canlandırma filminde Ian Lightfoot’ı Tom Holland seslendirmektedir. Barley Lightfoot karakterinin sesine can veren isim Chris Pratt olmuştur. Yönetmenliğini Dan Scanlon’ın yaptığı Onward’un senaryosunu Jason Headley ve Keith Bunin kaleme aldılar. Onward 2020 Animasyon Full izleyeceklere bol maceralı olağanüstü komedi diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Hadi Gidelim – Onward 2020 Animasyon
50 izlenme
Babalarını vefat eden iki elfin yaşam karşı mücadelesini anlatan Hadi Gidelim orijinal adıyla Onward canlandırma filmi 2020’de vizyon yapmış Dan Scanlon yapımlarındandır. Hoş anılar paylaştıkları ama bunun küçük yaşlarında olmasından nedeniyle babalarına daha fazla istek duyan Ian ve Barley onunla son defa görüşebileceklerini öğrendiklerinde çok sevinirler. Yan bunu gerçekleştirebilmeleri için bir büyüye ulaşmaları gerekecektir. Onward […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat