Web Analytics

Mavi Hikaye 2019

Hata Bildir ×
Bir sokak savaşında rakip ayla gelen iki gencin birbirlerine muhalif ışık halkası gelmesini konu alan Blue Story filmi, Andrew Onwubolu ismine sahip Youtuber Rapman’in bir video serisinin beyazperdeye uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor.

Rapman’in ayrıca yönetmen ayrıca de senaryo yazarı koltuğunda oturduğu Blue Story filminde başrollerde Stephen Odubola ile Micheal Ward’u görüyoruz. Odubola filmde Timmy karakterini canlandırırken, Micheal Ward da Marco karakterine yaşam veriyor. Hem Killy rolünde Khali Best oynarken, Leah rolünde de Karla-Simone Spence rol alıyor.

Timmy ve Marco’nun trajik dostluk hikayesinin anlatıldığı Blue Story filminde Timmy Deptford doğumlu, utangaç, akıllı, saf ve birazcık da ürkek bir çocuktur. Timmy Peckham’da bulunan bir okula gitmektedir. Burada da sokakları iyi haberdar olan karizmatik bir çocuk olan mahalleden Marco ile tanışır ve ikilinin arkadaşlığı başlamış olur. Marco ve Timmy kardeş gibi olur ve o kadar çok hatıra paylaşırlar. tekrar tekrar birbirlerinin arkasını kollayacaklarını söylerler, fakat Marco bir akşam cadde arasında Timmy’nin ilkokul arkadaşları kadar dövülünce iki çocuk da aleyhinde mahallelerin çete savaşında kendilerini ters taraflarda bulurlar ve bütün anlamıyla düşman kesilirler.

Blue Story 2019 izleyicilerine şen seyirler diler, yeniden bekleriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Mavi Hikaye 2019
24 izlenme
Bir sokak savaşında rakip ayla gelen iki gencin birbirlerine muhalif ışık halkası gelmesini konu alan Blue Story filmi, Andrew Onwubolu ismine sahip Youtuber Rapman’in bir video serisinin beyazperdeye uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Rapman’in ayrıca yönetmen ayrıca de senaryo yazarı koltuğunda oturduğu Blue Story filminde başrollerde Stephen Odubola ile Micheal Ward’u görüyoruz. Odubola filmde Timmy […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat