Hırsızlar Kralı – King of Thieves 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Varlıklı müşterilerine özel kasa hizmeti veren bir Hatton Garden’nın soyulmasını anlatan reel öykü Hırsızlar Kralı öteki isimiyle King of Thieves 2018’de vizyon yapmış kabahat filmlerinden biri olmuştur. Verilen bu kasa hizmeti için tasarılanarak bir soygun gerçekleştirilmiş ve yaklaşık olarak altmışa yakın kasanın içi boşaltılmıştır. Bu içinde bulunan değerli malzemelerin değeri yaklaşık olarak 35 milyar euro gibi deli bir ücrete tekabül etmektedir. İşin ucunun çok zengin kişilere dokunmasından nedeniyle cümbür cemaat bunu kimin yaptığını bulmak için harekete geçmiştir.

Hırsızlar Kralı izle, Britanya’da bu vakte dek olmuş olan en büyük soygun olarak tarihe geçen bu olay yaşanan reel bir vaziyettir. İşin içinde artık yaşları ilerlemiş ve son vurgunlarını gerçekleştirmek isteyen daha önceki suçlulardan oluşan bir ekibin olduğu saptar.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hırsızlar Kralı – King of Thieves 2018
19 izlenme
Varlıklı müşterilerine özel kasa hizmeti veren bir Hatton Garden’nın soyulmasını anlatan reel öykü Hırsızlar Kralı öteki isimiyle King of Thieves 2018’de vizyon yapmış kabahat filmlerinden biri olmuştur. Verilen bu kasa hizmeti için tasarılanarak bir soygun gerçekleştirilmiş ve yaklaşık olarak altmışa yakın kasanın içi boşaltılmıştır. Bu içinde bulunan değerli malzemelerin değeri yaklaşık olarak 35 milyar euro […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat