T-34

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
T-34 Filmini Türkçe Altyazılı izle, İkinci Dünya Savaşı döneminde Sovyet Rusya ile Nazi Almanyası aralarında gerçekçi bir anlatım sunan T-34 filmi Aleksey Sidorov göre yönetilen 2018 yapımı bir savaş filmi.

T-34 adlı film 1944 yılında geçiyor ve Almanlar kadar tutsak edildikten daha sonra sanki parçalanmış efsanevi T-34 tankında Almanlardan kaçmayı başarabilen gözü kara bir Rus asker grubunun hikayesini anlatıyor. 

Hollywood’dan ve bildiğimiz Hollywood ünlüleriyle gösterişli bir yapımdan uzakta olan T-34 filminde gerçeğe dayalı diyaloglar izliyoruz. Devlet tarafından fonlanmış bu filmde savaş devam ederken teğmen Nikolay Ivushkin, küçük bir kamyondaki Vasya adlı şoförün yanında ağır yaralı şekilde Alman tankından kaçmayı başarız. Ivushkin Nefyodovka köyündeki merkezlerine varır ve burada sağlam kalabilmiş tek tankın kumandanı olarak atanır. Bir süre daha sonra Alman yüzbaşı Klaus Jäger bölgeye varır ve Ivushkin Almanların bütün tanklarını patlatır. Fakat, Ivushkin’in atandığı T-34 de önemli hasar almıştır, bu esnada Ivushkin ve aracı kullanan Stepan Vasilyonok da yaralanacak ve yakalanacaktır. Ivushkin daha sonra Rus çevirmen Anya’nın da yardımıyla efsanevi Sovyet tankı T-34’ü de kullanarak bir kaçış planı hazırlayacaktır.

Hollywood filmlerinden sıkılanlara yeni bir soluk niteliğindeki Rus yapımı T-34 1080p Türkçe Altyazılı izleyicilerine iyi bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
T-34
49 izlenme
T-34 Filmini Türkçe Altyazılı izle, İkinci Dünya Savaşı döneminde Sovyet Rusya ile Nazi Almanyası aralarında gerçekçi bir anlatım sunan T-34 filmi Aleksey Sidorov göre yönetilen 2018 yapımı bir savaş filmi. T-34 adlı film 1944 yılında geçiyor ve Almanlar kadar tutsak edildikten daha sonra sanki parçalanmış efsanevi T-34 tankında Almanlardan kaçmayı başarabilen gözü kara bir Rus […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat