Rambo 1 İlk Kan 1982

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Efsane Rambo serisinin birincil yapımı olan Rambo 1 İlk Kan olarak 1982 senesinde başrollerinde Sylvester Stallone ile karşımıza çıktı. Kahramanımız John Rambo bir kasabaya kazanç ve burada gıda bir şeyler bulup birazcık dinlenmek istemektedir. Oysa daha kasabaya girerken oranın şerifi tarafından tacize uğramaya başlamıştır. John Rambo’yu bir türlü gözü tutmayan şerif ona adeta teröristmiş gibi davranarak hapise tıkar. Bu da yetmezmiş gibi öteki polis memurları tarafından işkençe yapılmaya başlayan Rambo’nun aniden Vietnam savaşı esnasında başına gelen olaylar gözünün önüne gelmeye başlar. Geçmişinin tetiklenmesiyle birlikte karakolu darmadağın edip oradan bir motor çalarak dağlık alana dürüst kaçar.

Zaten gözleri tutmayan adama daha da hırslanarak helikopter ile yolda giderken taramaya başlarlar ve Rambo eline aldığı taşı atıp pilotu bayıltmasıyla birlikte helikopter yere çakılır. Onu basmakalıp biri gibi görüp küçümsemeleri başlarını daha da büyük bir belaya sokmaya başlar. Kasaba bölgesinin tüm özel kuvvetleri ve polisleri işi gücü bırakıp dağlık alanda Rambo’yu avlamak için harekete geçerler. Gelen herkesi tek tek avlamaya başlayan John diğer yana kimseyide öldürmemektedir. Kendisini bir mağara içine sığınmış bir halde bulur. Yakalayamadıkça daha fazla hırslanan şerif Albay Samuel Trautman‘ı arar ver onu nasıl ele geçirebilecekleri konusunda yardımcı olmasını ister. Fakat bununla birlikte Rambo’nun eski komutanı olan adam işin peşini bırakmalarını, ne dek iyi bir askerle karşısında karşıya olduklarını anlatsa bile Şerif asla vazgeçmez. Kasabayı neredeyse yerle bir eden Rambo, eski komutanını kendisini iknalarıyla birlikte daha ileriye gitmekten vazgeçip, teslim olacaktır.

Rambo 1 İlk Kan filmini oyuncuları arasında Sylvester Stallone, Richard Crenna ve Brian Dennehy’i görmekteyiz Yönetmenliğini Ted Kotcheff’in yaptığı Rambo 1 İlk Kan’ı türkçe dublaj seyredebilirsiniz. Rambo 1 İlk Kan 1982 Türkçe Dublaj izleyen herkese güzel bir John Rambo film serisi seyri dileriz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Rambo 1 İlk Kan 1982
40 izlenme
Efsane Rambo serisinin birincil yapımı olan Rambo 1 İlk Kan olarak 1982 senesinde başrollerinde Sylvester Stallone ile karşımıza çıktı. Kahramanımız John Rambo bir kasabaya kazanç ve burada gıda bir şeyler bulup birazcık dinlenmek istemektedir. Oysa daha kasabaya girerken oranın şerifi tarafından tacize uğramaya başlamıştır. John Rambo’yu bir türlü gözü tutmayan şerif ona adeta teröristmiş gibi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat