Web Analytics

Zor Kazanç – Pain & Gain 2013

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Hayatları sürekli spor salonunda vücut çalışmakla geçen iki adamın aksiyon ve komedi doymuş hikayesini anlatan Güç Kazanç filmi 2013 senesinde orijinal adıyla Pain & Gain olarak sinemaya giriş yapmıştır. Paul Doyle ve Daniel Lugo ceset çalışmanın ötesinde kendileri için herhangi bir hobileri dahi bulunmayıp durmadan spor yapmakla meşguldürler. Adrian Doorbal’da Florida’da ikamet edip bununla beraber spor salonunda beden geliştirme eğitmeni olarak devir yapmaktadır. Bundan Böyle monotonlaşan ve birbirini takip eden benzer günlerden sıkılıp üstüne kazandığı paradan da mutsuz olmaya başlar. Bu üçlü oturup birşeyleri değiştirmeleri için adım atmaları gerektiğine inanmaya başlar.

Kuvvet Gelir filmi, Amerikan Rüyası olarak ifade edilen hayalin peşinden gidebilmek için salona gelen ve fazla zengin olduğunu düşündükleri bir müşterilerini kaçırmayı kafaya koyarlar. Herşeyi ayarlıp bir kılıf uydurup kısa yoldan varlıklı olmanın planları yapmaktadırlar. Bu koşul onların beklediği gibi gitmeyip işleri olabilecek en karışık hale sokmayı başaracaklardır. Kendilerini haraç ağı ve daha güzel bir yaşam için riskin içine sokan beden geliştiriciler için işlerin içinden çıkılamayacak bir hal almıştır. Nitelikli oyuncu kadrosunda dikkat çeken Zorlama Gelir filminde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson ve Anthony Mackie gibi yıldız isimleri görmekteyiz. Michael Bay’ın yönetmenliğini üstlendiği Pain & Gain’i sitemizden izleyebilirsiniz. Güç Kazanç 2013 Full 1080p izleyicilerine şen komedi ve aksiyon film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Zor Kazanç – Pain & Gain 2013
14 izlenme
Hayatları sürekli spor salonunda vücut çalışmakla geçen iki adamın aksiyon ve komedi doymuş hikayesini anlatan Güç Kazanç filmi 2013 senesinde orijinal adıyla Pain & Gain olarak sinemaya giriş yapmıştır. Paul Doyle ve Daniel Lugo ceset çalışmanın ötesinde kendileri için herhangi bir hobileri dahi bulunmayıp durmadan spor yapmakla meşguldürler. Adrian Doorbal’da Florida’da ikamet edip bununla beraber […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat