Rec 2 – Kayıt 2 Korku 2009

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Rec (2009) filmin de insanları agresif bir zombi haline getirmekte olan salgın hastalığın görüldüğü apartman karantina altına alınmıştır. Bu şart neticesinde sıhhat memurları ve SWAT ekibi de sonunda apartmana girmesiyle beraber teçhizatlarını yerleştirmeye başlarlar. Bu sırada kameraman ise onların ne yaptığını kaydetmekle görevlidir. Apartmana giren ekip öncelikle durumu teftiş altına almış ve bir sorun yokmuş gibi görünmektedir. Ama bu koşul kısa süre sonra farklı olacaktır.

Rec (2009) Konusu Nedir?
Televizyon muhabiri olan Angela ile kameraman olan Pablo, itfaiyecileri konu almakta olan bir program yaptıkları anda gelen bir ihbar üzerine, itfaiye ile beraber ihbarın gelmiş olduğu eve giderler ilk Rec serisi filminde. Ardından ise epeyce gerçekçi ve de ürkütücü olan bir zombi dönüşümü hikayesi izlemiş oluruz.
Bu anlamda görüntülerini büsbütün filmde kameraman olan Pablo’nun çekimlerinden izlediğimiz film, Jaume Balagueró ile Paco Plaza’nın birlikte yazıp yönetmiş olduğu, birçok organizasyondan ödüllerle bölünmüş dikkate bedel olan bir korku – gerilim örneğiydi. Devam filmi olan Rec (2009) de de benzer şekilde bir performans sergilenmiştir.

Rec (2009) Oyuncu Kadrosu
Yönetmenliğini Jaume Balagueró ve Paco Plaza’nın üstlendiği oyuncu kadrosunun Manuela Velasco, Leticia Dolera, Juli Fàbregas gibi karakterlerden oluşan senaryosunu, Jaume Balagueró ve Paco Plaza’nın yazdığı korku gerilim türünde olan bir film olmuştur.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Rec 2 – Kayıt 2 Korku 2009
79 izlenme
Rec (2009) filmin de insanları agresif bir zombi haline getirmekte olan salgın hastalığın görüldüğü apartman karantina altına alınmıştır. Bu şart neticesinde sıhhat memurları ve SWAT ekibi de sonunda apartmana girmesiyle beraber teçhizatlarını yerleştirmeye başlarlar. Bu sırada kameraman ise onların ne yaptığını kaydetmekle görevlidir. Apartmana giren ekip öncelikle durumu teftiş altına almış ve bir sorun yokmuş […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat