Uyan – Uyanış 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Geçirdiği bir kazanın ardındaki hafızasını kaybetmiş olan ve adını dahi hatırlamayan bir adamın hikayesini anlatan Wake Up filmi bir diğer ismiyle Awake 2019 yılında sinemalarda yerini almıştır.

Alexandre Chernyaev isimli Rus bir yönetmen tarafından yönetilen Wake Up filminin senaryosu da demin senaristlik alanında pek artı tecrübesi olmayan Elana Zeltser’e ait. Wake Up – Awake filminin başrolünde ise The Tudors adlı dizinin King Henry VIII’si ve daha fazla filmin unutulmaz oyuncusu olan Jonathan Rhys Meyers ile Clint Eastwood ve Frances Fisher’ın kızı olan Francesca Eastwood oynamaktadır.

Kabahat gerilim filmi olan bu filmin birincil adı Wake Up iken sonradan Awake olarak değiştirilmiş. Filmin diğer oyuncuları arasında ise William Forsythe ve Malik Yoba bulunuyor.

Awake filmi sessiz ağırbaşlı bir akşamda, eski püskü bir bej sedan aracın şehir karayollarında hızlanmasıyla başlar. Vasıta pat diye kayarak kaza yaptığındaysa etraf toz duman olmuştur. sonradan bu aracın içinden çıkarılarak hastaneye yatırılan adam uyanır, ancak ne kim olduğunu ne de hastaneden önce neler yaşadığını hatırlamaktadır. Hastanede ona muavin olan Diana isimli hemşire bu adam kim olduğunu bilmediği için John Doe demektedir (Meraklısına, anonim erkeklere John Doe, kadınlara Jane Doe deniyor). Ardından birdenbire hastaneyi polis basar. John Doe’yu bölgedeki birkaç genç kadının cinayete kurban gitmesinin sorumlusu olan bir süratli katil olarak görmektedirler. Polis memuru John’u denetlemek amacıyla özel bir odaya götürmeye çalışırken, John’un masumiyetine inanan hemşire Diana ise onun kaçmasına destek eder. Bu noktadan sonra artık bu ikili John’un masumiyetini gösterilmek üzere ipuçları arayacaktır.

Wake Up – Awake 2019 filmi izleyicilerine merak doymuş bir film seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Uyan – Uyanış 2019
17 izlenme
Geçirdiği bir kazanın ardındaki hafızasını kaybetmiş olan ve adını dahi hatırlamayan bir adamın hikayesini anlatan Wake Up filmi bir diğer ismiyle Awake 2019 yılında sinemalarda yerini almıştır. Alexandre Chernyaev isimli Rus bir yönetmen tarafından yönetilen Wake Up filminin senaryosu da demin senaristlik alanında pek artı tecrübesi olmayan Elana Zeltser’e ait. Wake Up – Awake filminin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat