Yanlış Missy – Yanlış Missy 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
The Wrong Missy, Türkçe adıyla Hatalı Missy filmi Netflix yapımı bir romantik komedi. Komedi yanı daha ağır basan 2020 filmi The Wrong Missy’nin yönetmen koltuğunda Tyler Spindel oturuyor.

Hatalı Missy filminin senaristleri ise Kevin Barnett ile Chris Pappas. ABD yapımı The Wrong Missy filminin başrollerinde Tim Morris karakterini David Spade ve Missy karakteriniyse Lauren Lapkus canlandırıyor. Filmde keza Nick Swardson ve Geoff Pierson isimlerini de görüyoruz.

The Wrong Missy, nam-ı öteki Yanlış Missy filminin konusuna göre Tim Morris hayallerindeki kadınla tanışır, bir akşam boyunca uzun sohbetler ederler. Telefondan mesajlaşmaya devam ederler ve ilişkileri öbür bir boyuta kazanç. Aradığı her şeyin bu kadında olduğunu düşünen Tim onu şirketinin hediyesi olan bir ada tatiline ağırlama eder. Ancak uçağa binince yanında öbür biri oturur. Bir defasında korkunç geçen eski bir blind date’ine yanlışlıkla mesaj atmıştır ve hatalı Missy ada tatili için davetini almıştır. Tim bütün tatili yanlış Missy ile geçirirken zamanla onun fiilen eğlenceli biri olduğunu düşünmeye başlayacaktır.

Yanlış Missy Türkçe Dublaj izleyecek herkese neşe saçan saatler diler, yeniden bekleriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yanlış Missy – Yanlış Missy 2020
18 izlenme
The Wrong Missy, Türkçe adıyla Hatalı Missy filmi Netflix yapımı bir romantik komedi. Komedi yanı daha ağır basan 2020 filmi The Wrong Missy’nin yönetmen koltuğunda Tyler Spindel oturuyor. Hatalı Missy filminin senaristleri ise Kevin Barnett ile Chris Pappas. ABD yapımı The Wrong Missy filminin başrollerinde Tim Morris karakterini David Spade ve Missy karakteriniyse Lauren Lapkus […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat