Zombilerin Şafağı 2004

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Zombilerin Şafağı izle, Shaun of the Dead isimli 2004 yapımı nefret edilen şey komedi filmi Edgar Wright’ın yönettiği bir filmdir. Wright aynı zamanda Simon Pegg ile birlikte filmin senaryosunu da yazmıştır.

Simon Pegg ise bununla birlikte Zombilerin Şafağı filminin başrolüdür ve filmin orijinal adına da ismini veren Shaun karakterini canlandırmaktadır. Shaun of the Dead filminin diğer oyuncuları ise Liz karakterine yaşam veren Kate Ashfield, Ed karakterini canlandıran Nick Frost ve Dianne rolünü oynayan Lucy Davis’tir.

Eğlenceli bir akşam için bire bir olan Zombilerin Şafağı filminin konusuna tarafından Shaun böylece de iyi bir gün geçirmemektedir, bu nedenle eski sevgilisine kendini baştan kabul ettirmeye karar verir. Oysa bu kararı vereceği zaman o kadar bir zamandır oysa kendini zombi kıyametinin ortasında bulur. Ne var ki bu zombiler onun için birer altın değerindedir, çünkü eski sevgilisinin gözüne nasıl gireceğini şimdiden bulmuştur. Shaun herkesin yaşam mücadelesi verdiği bu zombi kıyametinde herkesin hayatını kurtarmak ve bunu herkese göstererek kahraman elde etmek. Shaun’un yapacağı iki şey vardır; hayatta kalmayı başarıya ulaşmak ve eski sevgilisinin kalbini geri .

Eğlenceli bir korku komedi filmi olan Zombilerin Şafağı Türkçe Dublaj izleyecek herkese bol keyifler.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Zombilerin Şafağı 2004
53 izlenme
Zombilerin Şafağı izle, Shaun of the Dead isimli 2004 yapımı nefret edilen şey komedi filmi Edgar Wright’ın yönettiği bir filmdir. Wright aynı zamanda Simon Pegg ile birlikte filmin senaryosunu da yazmıştır. Simon Pegg ise bununla birlikte Zombilerin Şafağı filminin başrolüdür ve filmin orijinal adına da ismini veren Shaun karakterini canlandırmaktadır. Shaun of the Dead filminin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat