Muska 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Amulet izle, 2020 yapımı dehşet tarzındaki filmde Tomaz adındaki askerin başından geçenler konu alınıyor. Filmi 1080p full hd izleyebilirsiniz. Dehşet filmi olan 2020 yapımı Amulet filminin konusunu sizler için yazıyoruz. Zamanın en iyi askerlerinden olan Tomaz, İngiltere’ de geçirdiği şanssız trafik kazasından sonra fazla güç günler kapının eşiğine gelir. Gidecek yeri bile olmayan adam biçare Magda adındaki arkadaşının insanların gelmediği evine götürür. Annesi fazla hasta olan kadın Tomaz’ı eve en ilk olarak kabul etmez ama zamanla annesine de tezgâhtar olacağını düşünerek, Tomaz’ı kabul eder. Zamanla ikili birbilerine delice aşık olurlar. Oysa apaçık bir sorun vardır, yaşlı kadının hiç bırakmadığı oda da alışılmadık olaylar olmaktadır.

Romola Garai yönetmenliğinde 99 dakika süren 2020 yapımı korku filmi Amulet filmi İMDB den 4.5 gibi bir puan almıştır. Full sizlere iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Muska 2020
44 izlenme
Amulet izle, 2020 yapımı dehşet tarzındaki filmde Tomaz adındaki askerin başından geçenler konu alınıyor. Filmi 1080p full hd izleyebilirsiniz. Dehşet filmi olan 2020 yapımı Amulet filminin konusunu sizler için yazıyoruz. Zamanın en iyi askerlerinden olan Tomaz, İngiltere’ de geçirdiği şanssız trafik kazasından sonra fazla güç günler kapının eşiğine gelir. Gidecek yeri bile olmayan adam biçare […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat