Aslan Yürek – Lionheart 1990

Hata Bildir ×
Abisini kurtarabilmek için dövüşlere bulunma zorunda kalan bir adamı anlatan Aslan Kalp filmi 1990 senesinde Lionheart adıyla Jean-Claude Van Damme’ın oynadığı kabahat filmlerinden biri olarak vizyona girdi. Lyon isimli adam abisinin yaralı olması haberini aldıktan daha sonra Afrika’nın uzakta bir bölgesinde yaptığı görevinden kaçmak zorunda kalmıştır. Fransız Lejyonerler Birliği olarak bilinen ekibinden paraya gereklilik duyan abisine bunu karşılamak için kaçmıştır.

Aslan Yürek izle, onu birliğine ayrılmak için görevlendirilmiş ekip arkadaşlarından ikisini saf dışı bırakarak son anda ortadan kaybolmayı başarmıştır. Büyük bahislerin ve paraların döndüğü yer altı dövüş arenalarında yer alan arz onu cezbeder. En kısa sürede abisinin ihtiyacı olan parayı toplaması için burada birinci gelmesi gerekmektedir. Sokak dövüşlerinin hiç bir kuralı olmadığı gibi çıplak elle yapılıp ölümüne bir dövüş sergilenmektedir. Lyon buraya gidip dövüşleri kazanmaktan başka çaresi kalmadığını bilmektedir. Jean-Claude Van Damme’ın başka bir dövüş filmi olan Aslan Yürek’in yönetmeni Sheldon Lettich olmuştur. S.N. Warren’ın senaryosunu kaleme aldığı yapımda Harrison Page, Deborah Rennard ve Lisa Pelikan oyuncu olarak yer alıyor. Aslan Kalp 1990 Türkçe Dublaj izleyeceklere neşeli bir Van Damme film seyir dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Aslan Yürek – Lionheart 1990
23 izlenme
Abisini kurtarabilmek için dövüşlere bulunma zorunda kalan bir adamı anlatan Aslan Kalp filmi 1990 senesinde Lionheart adıyla Jean-Claude Van Damme’ın oynadığı kabahat filmlerinden biri olarak vizyona girdi. Lyon isimli adam abisinin yaralı olması haberini aldıktan daha sonra Afrika’nın uzakta bir bölgesinde yaptığı görevinden kaçmak zorunda kalmıştır. Fransız Lejyonerler Birliği olarak bilinen ekibinden paraya gereklilik duyan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat