Web Analytics

Yolun Sonu – Walking Tall 2004

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Özel bir birlikte çalışmış eski askerin emeklilik sonrası suçla savaşını konu bölge Yolun Sonu diğer ismiyle Walking Tall 2004 senesinde vizyona girmiş aksiyon ve suç filmi olmuştur. Chris Vaughn isimli adam senelerce özel birliğinde devir yapmış ve fazla başarılı olmuş bir asker olarak bundan böyle bezginlik düşmüştür. Görevini sonlandırıp huzurlu bir hayat sürebilmek için doğu büyüdüğü kasabasına geri dönmektedir. Herşeye yeniden başlamayı planlayan Chris için çocukluk arkadaşının durumunu öğrenmesi işleri değiştirir.

Walking Tall izle, mektep yıllarında onunla birlikte aydın olan ve zengin bir ailenin çocuğu olan eski arkadaşı Jay Hamilton bulunduğu yerde bir suç imparatorluğu kurmuştur. Bu durumdan rahatsız olan kasaba halkının desteğinide alan Chris kısa vakit içerisinde şerif seçilip görevin başına getirilir. Bu uyuşturucu ve suç imparatorluğuna dur diyebilmek için şiddetli çatışmaların içerisine girmekten çekinmeyecektir. Kevin Bray’in yönettiği Yolun Sonu filminin senaryosu Mort Briskin ve David Klass tarafında yazıldı. Başrollerinde Dwayne Johnson’ı gördüğümüz Walking Tall’un oyuncu kadrosunda Michael Bowen, Johnny Knoxville ve Neal McDonough gibi isimlere yer verilmiştir. Walking Tall 2004 Türkçe Dublaj izleyenlere hoş bir seyir diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yolun Sonu – Walking Tall 2004
15 izlenme
Özel bir birlikte çalışmış eski askerin emeklilik sonrası suçla savaşını konu bölge Yolun Sonu diğer ismiyle Walking Tall 2004 senesinde vizyona girmiş aksiyon ve suç filmi olmuştur. Chris Vaughn isimli adam senelerce özel birliğinde devir yapmış ve fazla başarılı olmuş bir asker olarak bundan böyle bezginlik düşmüştür. Görevini sonlandırıp huzurlu bir hayat sürebilmek için doğu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat