Jason X 2001

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Jason X (2002) filmi 2002 yılında izleyicilerle buluşmuştur. Bu film 13. cuma filminin serisi niteliğinin taşımaktadır. 13 cuma filminin 10. serisi olan bu film diğer seriler gibi coşku ve ilgiyle izlenmiştir. Filmi Türkçe dublaj veya Türkçe daha aşağı yazılmış olarak rahatlıkla seyredebilirsiniz. Film dehşet filmi niteliğindedir ve izleyicileri heyecanla ekrana kilitlemektedir.

Filmde bulunan birtakım bilim insanı kendi devletleri için araştırmalar yapmaktadır. Herkesin hayatta değil edilemez dediği katil bir suçlu olan Jason ismindeki adamı devlet için çalışan bilim adamları yakalamıştır.
Jason’u durdurabilmek için dondurmuşlardır. Ama işler istedikleri gibi bütünüyle yolunda gitmez ve Jason ellerinden kurtulup kaçar. Bilim adamları Jason’u tekrardan yakalar ama Jason’u bir bilim adamı ile beraber dondurmak zorunda kalırlar.

Aradan dört yüz sene geçer, geçen bu dört yüz sene içinde dünyada ancak bütün insanlar dünyayı terk eder. Dünya da bundan böyle hiçbir insan ırkı bulunmamaktadır. Birtakım bilim insanı eski dünyayı incelemek için tekrardan kazanç.
Dünyaya geldiklerinde Jason ve bilim adamını donmuş halde bulurlar. Bu bilim adamları donmuş olan Jason ve bilim adamını donmuş olmaktan kurtarırlar. Ortaya meydana çıkan zorlu süreçten sonradan Jason’dan kurtulduklarını sanarak yeniden uzaya dönerler fakat Jason’da onlarla beraber uzaya gitmek üzere uzay aracına binmiştir. Film korku filmi kategorisindedir. Film de ustaca bitmiş maceralar yaşanır.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Jason X 2001
72 izlenme
Jason X (2002) filmi 2002 yılında izleyicilerle buluşmuştur. Bu film 13. cuma filminin serisi niteliğinin taşımaktadır. 13 cuma filminin 10. serisi olan bu film diğer seriler gibi coşku ve ilgiyle izlenmiştir. Filmi Türkçe dublaj veya Türkçe daha aşağı yazılmış olarak rahatlıkla seyredebilirsiniz. Film dehşet filmi niteliğindedir ve izleyicileri heyecanla ekrana kilitlemektedir. Filmde bulunan birtakım bilim […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat