Web Analytics

22 Bullets – Ölümsüz 2010

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Jean Reno başrolüyle, 2010 yapımı aksiyon filmi olan 22 Bullets ismiyle de bilinen Sonsuz filmi, inanılması baskı lakin gerçek bir hikayenin anlatıldığı Franz-Olivier Giesbert’in bir romanından Richard Berry tarafından uyarlanıp yönetilen bir film.

Baki filmi Fransız yapımı bir film, orijinal ismiyse L’immortel. Sonsuz filminde Jean Reno emekli olmuş bir mafya patronu olan Charly Mattei’i canlandırıyor. Emekli olalı üç yıl olmuş olan Charly Mattei bu üç yılı ailesine ve çocuklarına vakit ayırarak geçiriyor. Bir gün otoparka arabasına binmeye çalışırken tam 22 kurşun sıkılan ve ölüme terk edilen Charly’nin bu olayın üzerine üstelik oğlu kaçırılır. Baht eseri ölümün kıyısından dönen ve intikam yemini eden Charly kendisini öldürmeye çalışan çocukluk arkadaşını ve bütün adamlarını en umulmadık anlarda öldürmek için durdurulamaz şekilde planını sürdürecektir.

Filmde Jean Reno haricinde Martin rolünde Jean-Pierre Darroussion’i, Marie Goldman rolünde Marina Fois’i ve Anatole Mattei rolünde de Max Baissette de Malglaive isimlerini görüyoruz.

Jean Reno filmlerini veya aksiyon filmlerini seviyorsanız Baki 2010 filmi izleyicilerine bol aksiyonlu bir film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
22 Bullets – Ölümsüz 2010
12 izlenme
Jean Reno başrolüyle, 2010 yapımı aksiyon filmi olan 22 Bullets ismiyle de bilinen Sonsuz filmi, inanılması baskı lakin gerçek bir hikayenin anlatıldığı Franz-Olivier Giesbert’in bir romanından Richard Berry tarafından uyarlanıp yönetilen bir film. Baki filmi Fransız yapımı bir film, orijinal ismiyse L’immortel. Sonsuz filminde Jean Reno emekli olmuş bir mafya patronu olan Charly Mattei’i canlandırıyor. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat