Testere Jigsaw Efsanesi 2017

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Şehir içerisinde ardı arkası kesilmeyen ölümlerin başladığı senaryosuyla Testere Jigsaw Efsanesi daha açıkçası serinin 8. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Panik havası yaratıcı büyük kasaba etrafına yayılmaya başlamış bu cesetler için hareket geçilmelidir. Fena bir biçimde öldürülmüş olan ırk için araştırmalar başlatılmıştır. Yapılan yoğun ve detaylı araştırmaların ardından ellerine geçirdikleri tüm kanıtlar John Kramer’ın olduğunu muhabere etmektedir. Oysa bundan 15 sene evvel ölmüş olan ve Testere olarak tanıdık kişinin bunları yapması fazla muhtemel görülmemektedir.

Testere 8 filmi, eski serilerle öyle ilgisi olmayan öbür bir oyuncu kadrosu yer almakta. Ceza masası olayların arkasında ölmüş olan bir adam mı yahut onun hayranı olup onu taklidini yapmake isteyen bir psikopat mı olduğunu çözmek için kolları sıvıyor. Diğer yapımlardan alışılmış olduğumuz sırların tane tane ortaya çıkması üstüne kurulu bir senaryoya sahip. Kapalı bir ortamda yer alan üç erkek ve iki kadından oluşan ırk zincirlenmiş ve başlarına kova geçirilmiş halde bulunmaktadır. bütünüyle nerede ve ne için olduklarını anlayamayan grup ilk sınavlarını vermeye başlıyorlar. Çivili duvara içten boyunlarına asılı olan zincirleri çekilmeye başlayanlar arasından öteki filmlerde olduğu gibi biri ölüyor ve diğerleri diğer bir tuzağa geçiyor. Onlarla konuşan sesin ise John Kramer yani hakiki Jigsaw’a ait olması ayrıntılarıyla akıllarını karıştırmaya yetiyor.

Testere Jigsaw Efsanesi filminin başrollerinde Matt Passmore ve Tobin Bell’i görmekteyiz. Yönetmen koltuğunda ise Michael Spierig ve Peter Spierig oturmakta. Testere Jigsaw Efsanesi filmini altyazılı, türkçe dublaj seçenekli sitemizden izleyebilirsiniz. Testere Jigsaw Efsanesi 2017 Full HD Türkçe 1080p izleyicilerine gerilim ve korku batmış seyirler dileriz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Testere Jigsaw Efsanesi 2017
77 izlenme
Şehir içerisinde ardı arkası kesilmeyen ölümlerin başladığı senaryosuyla Testere Jigsaw Efsanesi daha açıkçası serinin 8. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Panik havası yaratıcı büyük kasaba etrafına yayılmaya başlamış bu cesetler için hareket geçilmelidir. Fena bir biçimde öldürülmüş olan ırk için araştırmalar başlatılmıştır. Yapılan yoğun ve detaylı araştırmaların ardından ellerine geçirdikleri tüm kanıtlar John Kramer’ın olduğunu muhabere […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat