Aşk Tarifi – No Reservations 2007

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Aşk Tarifi filmi 2007 yapımı No Reservations orijinal ismine sahip bir romantik komedi filmidir. Aşk Tarifi IMDB’de 6.3 puan almış olan yaklaşık 2 saat süren bir filmdir.

strong>No Reservations filminin başrolünde müzikal, teatral, romantik komedi ve aksiyon da dahil farklı alanlara yönlendirilmiş filmlerdeki o kadar çok rolüyle kendini kanıtlamış olan Catherine Zeta Jones oynarken, Jones’a eşlik eden diğer başrol ise Kara Şövalye filminin Harvey Dent karakterine yaşam vermiş olan Aaron Eckhart.

Aşk Tarifi filmi Manhattan’da geçmektedir. Kate, 22 Bleecker Restaurant ismindeki restoranın baş şefi olan işkoliktir ve restoranın sahibi olan Paula ise Kate’i hayatında yemek yemek yapıp mutfağı yoklama etmekten başka bir şey yapmadığı, fazla kuralcı ve soğuk olduğu için onu terapiye gönderir. bununla beraber Kate’in tek kız kardeşi trafik kazasında ölmüştür ve Kate annesini kaybetmenin acısını aşamamış olan yeğenine de analık yapmaya çalışmaktadır. Kate terapiden döner, fakat Paula restorana Kate’e yardımcı olması için tezgâhtar şef olarak Nick’i işe almıştır. Nick’i kendi yerine ulaşmak isteyen bir korkutma olarak görebilen Kate ondan hoşlanmaz. sonradan yeğeninin de Nick’i sevmesiyle Nick’i daha iyi tanımaya başlayan Kate ile Nick arasında buzlar erimeye başlar. Fakat restoran müşterileri bundan böyle Nick’in yemeklerini de ayrım etmeye ve tanımaya başlayınca Kate bütün duvarları her tarafta örecektir.

Aşk Tarifi 1080p Türkçe Dublaj HD izleyicileri için fantastik bir film keyfi yaşayacakları iki saat diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Aşk Tarifi – No Reservations 2007
14 izlenme
Aşk Tarifi filmi 2007 yapımı No Reservations orijinal ismine sahip bir romantik komedi filmidir. Aşk Tarifi IMDB’de 6.3 puan almış olan yaklaşık 2 saat süren bir filmdir. strong>No Reservations filminin başrolünde müzikal, teatral, romantik komedi ve aksiyon da dahil farklı alanlara yönlendirilmiş filmlerdeki o kadar çok rolüyle kendini kanıtlamış olan Catherine Zeta Jones oynarken, Jones’a […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat