Web Analytics

Collini Vakası – Collini Davası 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
İşlenen bir ölüm vakasını savunmak için çabalayan avukatın komploya mağruz kalmasını konu alan The Collini Case öteki adıyla Collini Davası filmi 2019’da vizyon yapan suç filmi olmuştur. Der Fall Collini olarakta tanıdık yapımda genç bir avukatın girdiği cinayet vakası sırasında verdiği mücadelenin doğrusu komplolarla doymuş bir davaya dönüşmesini anlatmaktadır. Caspar Leinen isimli avukat 1968 senesinde Almanya meclisi kadar kabul görmüş olan bir yasa sonrası savaş suçlularının cezalarından kaçması durumuna maruz kalmıştır.

The Collini Case izle, Dreher Yasası olarak tanıdık bu durumun kabulü sonrasında Nazi suçları nedeniyle hüküm giyen bir çok davalı temize çıkma etmiştir. Cinayetin detaylarını ortaya çıkartmak isten Leinen ise bu davaların ortasında ve komploların arasında sıkışıp kalmıştır. Tarihi olayların bir takım anlarından reel kesitler eşliğinde senaryolaştırılan Der Fall Collini filminin yönetmeni Marco Kreuzpaintner olmuştur. Robert Gold ve Jens-Frederik Otto’nun hazırlanmasında yardımcı olduğu Collini Davası’nın oyuncuları aralarında Elyas M’Barek, Alexandra Maria Lara ve Heiner Lauterbach bulunuyor. Collini Davası 2019 Full izleyeceklere gizem dolu kabahat seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Collini Vakası – Collini Davası 2019
33 izlenme
İşlenen bir ölüm vakasını savunmak için çabalayan avukatın komploya mağruz kalmasını konu alan The Collini Case öteki adıyla Collini Davası filmi 2019’da vizyon yapan suç filmi olmuştur. Der Fall Collini olarakta tanıdık yapımda genç bir avukatın girdiği cinayet vakası sırasında verdiği mücadelenin doğrusu komplolarla doymuş bir davaya dönüşmesini anlatmaktadır. Caspar Leinen isimli avukat 1968 senesinde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat