Web Analytics

Katil Bebek Geri Döndü 2019

Hata Bildir ×
Kapısına gelen bir paketle tüm hayatı alt üstteki olan bir kadının yaşadıklarını anlatan Katil Bebek Geri Döndü filmi 2019’da Charlotte 2 adıyla korku filmi olarak vizyon yaptı. Gelen kargonun içinden voodoo bebeği çıkmıştır. Doğrusu bu paket daha fazla bir hediye gibi Jessica’ya gönderilmiştir. Ne olduğunu anlamayıp açtığında bunun günahsız bir hediye olduğunu düşünmeye başlaması en büyük hatası olmuştur. Lanet bütün çevresi ile onu sarmaya şimdiden başlamıştır.

Katil Bebek Geri Döndü izle, bıraklan voodoo bebeğinin canlanıyor olmasıyla birlikte geri dönüş yapılamayan bir lanet sarmalının içerisinde kabusa doğru sürüklenmeye başlayan Jessica ne yapacağını şaşırmıştır. Korkunç masalsı bir kabusun ortasında kalan insanların bir lahza evvel Charlotte isimli bu bebeği yok etmeleri gerekmektedir. Nathan Crooker, Jessie Hail ve Ruben Rodriguez’in yönetmeni olduğu Katil Bebek Geri Döndü filminin senaryosunu Rob Kotecki ele almıştır. Oyuncuları aralarında Amanda Lynn Baez, Ariana Galya ve Sabrina Garcia’ı gördüğümüz Charlotte 2’yi full izleyebilirsiniz. Katil Bebek Geri Döndü 2019 Türkçe Dublaj izleyeceklere dehşet doymuş seyir dileriz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Katil Bebek Geri Döndü 2019
72 izlenme
Kapısına gelen bir paketle tüm hayatı alt üstteki olan bir kadının yaşadıklarını anlatan Katil Bebek Geri Döndü filmi 2019’da Charlotte 2 adıyla korku filmi olarak vizyon yaptı. Gelen kargonun içinden voodoo bebeği çıkmıştır. Doğrusu bu paket daha fazla bir hediye gibi Jessica’ya gönderilmiştir. Ne olduğunu anlamayıp açtığında bunun günahsız bir hediye olduğunu düşünmeye başlaması en […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat