Evlilik Hikayesi 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Uzun ve sancılı bir boşanma öyküsünü anlatmakta olan Marriage Story filmi 2019 senesinde komedi ve romantik yapım olarak izleyicilerin beğenisine sunuldu. Charlie ve Nicole çiftinin kuvvet bir ayrılık sürecinin içerisine adım atması sonrasın New York şehrinden Los Angeles’a değin gitmekte olan boşanma kararlarını konu almaktadır. Çocuk sahibi oldukları için işin içerisinde çocuklarının velayet durumlarıda karışında en ince ayrıntısına kadar zorlaşan bu bölünme davası komik olayların yaşanmasına sebep olmaya başlar.

Marriage Story izle, Charlie’nin mesleği yönetmenliktir ve eşi Nicole ise oyunculukla uğraşmaktadır. Yeni bir proje için büyük kasaba değiştirmeyi New York’ta yaşamına sürdürmek istemektedir. Ama Nicole yeni çekilecek olan bir dizi serisi için Los Angeles’ta buluan stüdyonun oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir ve oraya gitmek ister. Büyük bir zaman içlerinde birbirlerine karşı tutmuş oldukları kızgınlıkları bu süreç içerisinde ortaya çıkmış ve ayrılıkları son derece şiddetli bir hal almaya başlamıştır. Noah Baumbach’un yönetmen ve senaryo yazarı olarak ödev yaptığı Marriage Story’nin oyuncuları arasında Scarlett Johansson, Adam Driver ve Merritt Wever yer alıyor. Marriage Story 2019 Türkçe Dublaj Full izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Evlilik Hikayesi 2019
11 izlenme
Uzun ve sancılı bir boşanma öyküsünü anlatmakta olan Marriage Story filmi 2019 senesinde komedi ve romantik yapım olarak izleyicilerin beğenisine sunuldu. Charlie ve Nicole çiftinin kuvvet bir ayrılık sürecinin içerisine adım atması sonrasın New York şehrinden Los Angeles’a değin gitmekte olan boşanma kararlarını konu almaktadır. Çocuk sahibi oldukları için işin içerisinde çocuklarının velayet durumlarıda karışında […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat