Web Analytics

Patron Gibi 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
mükemmel arkadaş olan iki kadın Mia ve Mel’in girdiği ticaret hayatını konu alan Işveren Gibi orijinal ismiyle Like a Boss 2020’de vizyon yapan komedi filmi oldu. İyi anlayaşan arkadaşların bunu ticari yaşamda devam ettirmek ve hoş işler yapacaklarına inandıkları için durum girerler. Kozmetik sektörüne damga vurmak için kadınların pazar araştırmasını iyi yapan ikili için işler olağanüstü gitmektedir. Müthiş paralar kazanan Mia ve Mel’in işler beklediğinden daha şahane bir halde rayında gitmektedir.

Patron Gibi izle, yaşamlarında en güzel zamanlarını geçirmekte olan dostların arası ise işler daha da büyükdükçe bozulmaya başlamıştır. Aralarında oluşan farklar olduğu için biri lüks hayata aşıkken diğer dostu ise daha pratik bir insan olarak devam etmek istemektedir. Işveren Gibi filminin yönetmeni Miguel Arteta olmuştur. Adam Cole-Kelly ve Sam Pitman’nın senaryosunu yazdığı Like a Boss’un oyuncuları aralarında Rose Byrne, Salma Hayek ve Tiffany Haddish yer alıyor. Işveren Gibi 2020 Full HD izleyeceklere kahkaha dolu neşelendirici komedi film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Patron Gibi 2020
22 izlenme
mükemmel arkadaş olan iki kadın Mia ve Mel’in girdiği ticaret hayatını konu alan Işveren Gibi orijinal ismiyle Like a Boss 2020’de vizyon yapan komedi filmi oldu. İyi anlayaşan arkadaşların bunu ticari yaşamda devam ettirmek ve hoş işler yapacaklarına inandıkları için durum girerler. Kozmetik sektörüne damga vurmak için kadınların pazar araştırmasını iyi yapan ikili için işler […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat