Mavi En Sıcak Renktir

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Mavi en ateşli renktir takip et, aynısı internette defa aranan filmi full altyazılı izle. Mavi en ateşli renktir hususu ve futbolcu kadrosunu jet hızında ekşi ile İmdb’de öğrenebilirsiniz.

Mavi En Ateşli Renktir Konusu
Hakikat ismi La Vie D’Adele, “Adele’nin Yaşamı” olan Mavi En Ateşli Renktir filmi, eşcinsel bağlantı sırasında birinin karşılıksız seven bireyin neler yaşadığını en dramatik şeklinde Adele ile anlatılıyor. Film Dünya genelinde epey fazla açıklar alsada hususu ve anlatımı dolayısı ile de epey eleştiri aldı ama ona karşın çoğu yerde mükafat almayı başardı. İlklerin yaşandığı film Festivallerde yönetmen dışarıya oyunculara da mükafat sunarak adını demin da duyurdu. Filmin başarısı bana kadar tartışılmaz derecede iyi.

Birçok yerde genel manada filmin hususu, oyuncuları eleştireli başarıları vs anlatıyor fakat ben sizlere filmi seyreden tek şahıs olarak filmin bende bıraktığı izlenimi tesiri anlatmak istiyorum. Mutlaka filmi seyrederken epey haz alacaksınız, o sırada insanda ne değin iyi etki bıraktığını tek filmden kere çoğu olduğunu ve çoğu duyguyu yaşadığınızı hissedeceksiniz. Belki sizle yazdıklarım film yerine epey empati kurmadan yorumlamış olabilirim fakat izlediğinizde keza akıl olacağımızdan o kadar kez eminim ama anlatamam !!!

Gelelim filmde epey ismi geride bıraktığımız başroloyuncudu Adele’ye, herkes gibi banal tek yaşamı olan Adele okula giden ifade yerinde ise kendisi genelinde tek öğrencidir. Bu sırada başlayan film onun ilerki senelerine dürüst yaşadıklarını mevzu alıyor. Mavi En Ateşli Renktir peşine düşüp takip et filmi 3 saat süreçte Adele’nin yaşadıklarını lakin anlatmaya çalışmıştır. Yan zaman geçdikce bundan daha sonra Adele kendindeki cinsel isteğin ne olduğunu anlamış bu mevzu ile ilgili ne gerçekletireceğini düşünürken kendine bu alışma döneminde en fazla Emma yardımcı oluyor. Öylesine yardım ediyor ama onla kalmıyor hayali aşığı ona yol gösteren hoca kıvamında oluyor.

Fiilen film de Adele epey bayağı kendisi durumunda mütevazı yaşam süren aileden gelmesi ve okul tamamlanınca hoca almak arzuladığı ayrı ayrı Emma’nın onun aksina epey iyi halde tek aileden gelmesi epey sanat kabiliyeti olması ancka bu haller aleyhinde ona tezgâhtar olması kendimce cinsel film haricen epey ruhani hisler yaratmakda. Filmi cinsellik ile belirlenmiş tek yapıya sokmadan tahsis etmek talebi iletisi epey iyi veren tek film. Basmakalıp tek sevgili dışarıya birçok duyguyu böylece yaşayabilirsiniz. Hani kendimce anlatılmak dilenen eşcinsellik dışarıda insanların empati kurabilmeleri anlatılmaya çalışıyor. Bana kadar lezbiyen LGBT filmleri aralarında en iyi biçiminde devretmek dilenen mesajın verildiği Mavi En ateşli Renktir filmi fazlası şahsa kadar … film olarak algılanması bence epey hatalı.

Mavi En Ateşli Renktir Oyuncuları
2013 yapımı olan ve İMDB den 7,7 gibi iyi tek puan şampiyon, menfaatli oyuncuları ile alaka çeken Mavi En Ateşli Renktir Oyuncuları ise;

Adèle Exarchopoulos (Adèle)
Lea Seydoux (Emma)
Jeremia Laheurte (Thomas)
Mona Walravens (Lise)
Salim Kechiouche (Samir)
2013 senesi Roma yapımı menfaatli film, Mavi En Ateşli Renktir filmini sizler yerine derledik. Dram filmleri kategorimizden filmi izleyerek yorumlarda bulunabilirsiniz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Mavi En Sıcak Renktir
46 izlenme
Mavi en ateşli renktir takip et, aynısı internette defa aranan filmi full altyazılı izle. Mavi en ateşli renktir hususu ve futbolcu kadrosunu jet hızında ekşi ile İmdb’de öğrenebilirsiniz. Mavi En Ateşli Renktir Konusu Hakikat ismi La Vie D’Adele, “Adele’nin Yaşamı” olan Mavi En Ateşli Renktir filmi, eşcinsel bağlantı sırasında birinin karşılıksız seven bireyin neler yaşadığını […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat