Daha önce sevdiğim tüm erkeklere

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Son zamanların dikkat çeken romantik filmlerinden biri olan To All the Boys I’ve Loved Before filmi 2018 yapımı Netflix yapımı bir romantik ve dram kategorilerinde karşımıza meydana çıkan bir filmdir. Genç bir kızın hoşlandığı bütün erkekler için kendine özel bir şekilde yazdığı mektupların ilgili kişilere bilinmez bir şekilde gönderilmesi sonucunda Lara Jean adlı kızın yaşadıklarını konu bölge To All the Boys I’ve Loved Before filminin Türkçe ismiyse Sevdiğim Tüm Erkeklere olarak geçiyor.

Sevdiğim Bütün Erkeklere filminde Lara Jean adlı baş karakteri Lana Condor canlandırırken, Peter rolünde Noah Centineo, Margot rolünde Janel Parrish ve Kitty rolünde ise Anna Cathcart isimlerini görüyoruz. To All the Boys I’ve Loved Before isimli bu üretim doğrusu bir romandan adaptasyon. Jenny Han’in yazdığı bu romanın beyazperdeye uyarlanmasını ise Sofia Alvarez kalemiyle izliyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Susan Johnson ismini görüyoruz.

Netflix göre ikincisi de çekilen bu ilk filmde Lara Jean Covey geçmiş tüm aşklarına mektuplar yazıp evinde dolabının üst kısmına kaldırır. Bu mektuplar yalnızca kendisine özel olarak yazılmıştır ve katiyen sahiplerine ulaşmamak üzere yazılmışlardır. Fakat bir gün geçmiş aşklarından birinin kendisine gelip mektubu göstermesiyle birlikte Lara Jean mektuplarının kayıp olduğunu fark eder. Bütün yazdığı mektuplar eski aşklarına gönderilmiştir. Mektubu bölge herkes Lara Jean ile yüzleşirken genç kızın hayatı pat diye kaosa dönüşür.

Amerika yapımı Sevdiğim Bütün Erkeklere filmini izleyecek olan herkese keyif batmış seyirler. Türkçe Dublaj seçeneğiyle filmi en nitelikli şekilde izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Daha önce sevdiğim tüm erkeklere
18 izlenme
Son zamanların dikkat çeken romantik filmlerinden biri olan To All the Boys I’ve Loved Before filmi 2018 yapımı Netflix yapımı bir romantik ve dram kategorilerinde karşımıza meydana çıkan bir filmdir. Genç bir kızın hoşlandığı bütün erkekler için kendine özel bir şekilde yazdığı mektupların ilgili kişilere bilinmez bir şekilde gönderilmesi sonucunda Lara Jean adlı kızın yaşadıklarını […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat