X-Men: Dark Phoenix 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
X-Men: Dark Phoenix filmi Marvel evreninde geçen 2019 yapımı bir X-men filmidir. Wolverine’in olmadığı birincil X-men filmi olan Dark Phoenix filminde Jean Grey’in nasıl Dark Phoenix’e dönüştüğünü ve X-men ekibiyle mücadelesini izleyeceksiniz.

Filmde X-Men en güçlü ve en fazla korkulan düşmanlarından biriyle yüz yüze kalıyor: Kendilerinden biri olan Jean Grey. Profesör Charles Xavier tarafından hemen şimdi 10 yaşlarındayken mutant varlığı saptama edilen ve o günden bu yana X-men ekibinde yer alan Jean, telekinezi ve telepati gibi mutant özelliklere sahiptir. X-men ekibinin uzayda yaptığı bir astronot kurtarma operasyonunda, Jean uzay aracının haricen kalır ve esrarengiz bir kozmik gücün tamamını içine çektikten daha sonra az daha ölecektir. Dünyaya, evlerine döndükten daha sonra ise Jean ebedi bir güce sahip olsa da fazla daha dengesiz ülkü gelecektir. İçinde bu varlıkla mücadeleyi hiç bırakmayan Jean, bir gün anlayamayacağı ve içinde tutamayacağı bu kontrolsüz gücü serbest bırakacaktır. Kontrolden adamakıllı çıkan Jean en sevdiklerine hasar vermeye başlayacak ve X-men’i bir arada tutan her şeyi yıkmaya çalışacaktır. Dağılmaya başlayan X-men ailesinin birleşmek için bir yol bulması gerekmektedir. Keza arkadaşları Jean’in ruhunu kurtarmak, hem de dünyayı ve dünyadaki milyarlarca insanı Jean’in gücünü silahlaştırıp galaksiyi yönetmek isteyen uzaylılardan gözetmek için çabalamaları gerekmektedir. Ancak Omega seviyesinde mutant olan Jean ile savaşmak ve onu kurtarmak hiç de basit olmayacaktır.

Dark Phoenix filminin başrolünde Sansa Stark rolüyle bu dünyaya zirveden giriş yapmış olan Sophie Turner var. Turner, Dark Phoenix lakaplı Omega-level mutant olan Jean Grey adlı karakteri canlandırıyor. X-Men film serisinin tartışmasız en sevilen isimlerinden Profesör Charles Xavier’i her zamanki gibi yeteneğiyle göz kamaştıran oyuncu James McAvoy canlandırıyor. Magneto rolünde iki Golden Globe adaylığı yer alan Michael Fassbender’ı izliyoruz. Raven, Beast, Cyclops rollerindeyse sırasıyla Hank McCoy, Jennifer Lawrence, Tye Sheridan isimlerini görüyoruz. Tabii filmin kötü karakteri olarak da Jessica Chastain adlı Amerikalı oyuncuyu izliyoruz.

X-Men: Dark Phoenix 2019 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz. 1080p kalitede Dark Phoenix türkçe dublaj ve altyazılı olarak sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
X-Men: Dark Phoenix 2019
57 izlenme
X-Men: Dark Phoenix filmi Marvel evreninde geçen 2019 yapımı bir X-men filmidir. Wolverine’in olmadığı birincil X-men filmi olan Dark Phoenix filminde Jean Grey’in nasıl Dark Phoenix’e dönüştüğünü ve X-men ekibiyle mücadelesini izleyeceksiniz. Filmde X-Men en güçlü ve en fazla korkulan düşmanlarından biriyle yüz yüze kalıyor: Kendilerinden biri olan Jean Grey. Profesör Charles Xavier tarafından hemen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat