Dalgalar 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Waves 2019 izle, Waves filmi, banliyöde yaşamış ve temiz kalpli olsa da dominant bir baba kadar yönetilen bir ailenin aşk, bağışlama ve bir kayıp sonrasında bir araya gelebilme duygularını yaşarken onların yolculuğu anlatan bir 2019 filmi.

Waves filmi, şimdiye değin yaptığı her filmin ayrıca yönetmenliği, keza senaristliği ayrıca de editörlüğünü yapmış olan Trey Edward Shults göre yazılıp yönetilmiş. Waves filminin baş karakterlerini ise Taylor Russell ve Kelvin Harrison Jr. isimlerinde iki oyuncu üstleniyor. Russell, Emily rolüne hayat verirken, Harrison Jr. da Tyler karakterini canlandırıyor. Ayrıca Ronald karakterine Sterling K. Brown ve Catharine rolüne de Renee Elise Goldsberry hayat vermiş. Waves filmi, en çok daha önce de ödüller almış olan Trey Edward Shults isminin eseri olduğu için dikkat çekiyor ve filmde o kadar fazla derin duygunun, ikili ve aile ilişkilerinin, hatta sosyal sorunların irdelenmesiyle de iyi övgüler alıyor.

Waves filminin konusuna kadar Güney Florida’da banliyö kesimlerinde yaşayan bir Afrikalı-Amerikalı ailenin yaşamını yakından izliyoruz. Ailenin oğlu Tyler güreşte bir çocuk ve ailenin kızı ise gürültüsüz ve tatlı tiplerden. Ailenin babası ise çocuklarına karşısında olağanüstü sert ve baskıcı, çünkü siyah bir ailenin başarısının bedelinin de her zaman büyük olduğunun farkında. Ailenin annesi ise tıp alanında atama yapan, empati kurabilen bir ebeveyn. Waves filminin devamı ise izlenip görmelik bir film. kalbe ve duygulara hitap eden yoğun bir film olan Waves iki saat dek sürüyor.

Waves 2019 izleyicileri için güzel bir seyir olmasını dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Dalgalar 2019
10 izlenme
Waves 2019 izle, Waves filmi, banliyöde yaşamış ve temiz kalpli olsa da dominant bir baba kadar yönetilen bir ailenin aşk, bağışlama ve bir kayıp sonrasında bir araya gelebilme duygularını yaşarken onların yolculuğu anlatan bir 2019 filmi. Waves filmi, şimdiye değin yaptığı her filmin ayrıca yönetmenliği, keza senaristliği ayrıca de editörlüğünü yapmış olan Trey Edward Shults […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat