Bang Bang Hint

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Bang Bang izle, 2014 Hint filmi Aksiyon dolu sahneleri ile epeyce uyarı çekiyor. Jai intikamını alabilecek mi ? Türkçe dublaj izleyerek indiriniz. Son zamanlarda oldukça alaka çeken ve izlenmek isteyen Hint Ülkesinden 2014 yapımı Bang Bang filmi ile sizlerleyiz. Jai, ailedeki bütün kardeşleri gibi kendiside askerdir. Ama kısa zaman içerisinde canıncan çok sevdiği abisi çete soruşturması sırasında alçakça öldürülür. İntikam yemini eden genç adam bu çeteyi bulmak yıkmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır.

2014 yılında izleyicisi ile buluşan Bang Bang filmi aksiyon dolu sahneleri ile oldukça alkış toplamıştır. İmdb’den 5.5 puan toplayan, Siddharth Anand yönetmenliğindeki filmi sitemizden Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bang Bang Hint
24 izlenme
Bang Bang izle, 2014 Hint filmi Aksiyon dolu sahneleri ile epeyce uyarı çekiyor. Jai intikamını alabilecek mi ? Türkçe dublaj izleyerek indiriniz. Son zamanlarda oldukça alaka çeken ve izlenmek isteyen Hint Ülkesinden 2014 yapımı Bang Bang filmi ile sizlerleyiz. Jai, ailedeki bütün kardeşleri gibi kendiside askerdir. Ama kısa zaman içerisinde canıncan çok sevdiği abisi çete […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat