Not: Seni Seviyorum 2007

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Not: Seni Seviyorum filmi o kadar çok filmden ezberlediğiniz oyuncular olan Hilary Swank ile Gerard Butler’ın başrol karakterlere yaşam verdiği en izlenesi romantik-dram filmlerinden biridir. P.S. I Love You ismiyle yayınlanan 2007 yapımı bu romantik film takriben iki saat süren bir üretim.

Not: Seni Seviyorum filminin yönetmen koltuğunda çoğunlukla senaristlik yönüyle ön plana çıkan Richard LaGravenese’yi görüyoruz. Bir Oscar adayı olan LaGravenese filmin bununla beraber senaristi olarak da karşımıza çıkıyor. IMDB’den 7.0 bölge P.S I Love You filminde Hilary Swank’i Holly, yakışıklı oyuncu Gerard Butler’ı ise Gerry karakterlerinde izliyoruz. Bu meşhur ikilinin yanı sıra, Friends’in Phoebe’si Lisa Kudrow’u, Gina Gershon, Kathy Bates, Jeffrey Dean Morgan gibi hatırı sayılır oyuncuları da filmin emrindeki kadrosu olarak izliyoruz.

Hemen Hemen Hiç duygusal bir insansanız bile ağlayacağınıza emin olduğumuz bu duygusal filmde Gerry ve Holly evli bir çifttir, ancak Gerry’nin münasebetsiz ölümüyle Holly sarsılır. Gerry ise eşinin kendi ölümü ardından kendini toparlaması için bir kılavuz hazırlamıştır. Holly, Gerry’nin ölümü sonrasında bir gün bir paket alır ve kocasının bıraktığı ses kaydını dinleyip ona söylediği her şeyi yapmaya başlar. Kocasını çok özleyen Holly, onun dediği adımları yaparken ağır ağır da olsa kendi hayatına döner ve arkadaşlarının da yardımıyla Gerry’nin ölümünün verdiği dayanılmaz acıdan kurtulmaya çalışır.

İzlenmesi gereken romantik filmler arasında kuşkusuz kendine yer edinmiş olan olan Not: Seni Seviyorum filmini izlerken, duygularınızla oynanmasına hazırlanmış olun. Not: Seni Seviyorum Türkçe Dublaj izleyicilerine gözyaşı batmış romantik bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Not: Seni Seviyorum 2007
15 izlenme
Not: Seni Seviyorum filmi o kadar çok filmden ezberlediğiniz oyuncular olan Hilary Swank ile Gerard Butler’ın başrol karakterlere yaşam verdiği en izlenesi romantik-dram filmlerinden biridir. P.S. I Love You ismiyle yayınlanan 2007 yapımı bu romantik film takriben iki saat süren bir üretim. Not: Seni Seviyorum filminin yönetmen koltuğunda çoğunlukla senaristlik yönüyle ön plana çıkan Richard […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat