İbiza 2018

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
İbiza izle, eşinden ayrılan ve çocukları ile arası iyi olmayan Philippe, yeni sevgilisi ve çocukları ile tatile gider. 2018 yapımı filmi Türkçe dublaj izleyin. Komedi tufanı yaratan komedi filmi ibiza filmi>nin konusu şu şekildedir. Kendi halinde bir yaşam geçiren Philippe, herkese bambaşka gelen ayak hastalıkları doktorudur. Daha önce evlilik yapan ve bu evlilikten çocukları olan adam karısından boşanmıştır. Çocukları ile arası çok da iyi olamayan adam yeni sevgilisi ile çocuklarını sunmak eksik da olsa çocukları ile arayı düzeltmek için bir plan yapar. Planda Philippe, sevgilisi ve çocukları İbiza’ya giderek orda tatil yapacaklardır. Fakat hiç bir şey Philippe’nin hayal ettiği gibi gitmez.

2018 ABD yapımı komedi filmi ibiza filmi>nin yönetmeni Arnaud Lemort’dur . 94 dakika sevinçle izleyeceğiniz bu komedi filmini sizler için siztemizde sunduk.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
İbiza 2018
18 izlenme
İbiza izle, eşinden ayrılan ve çocukları ile arası iyi olmayan Philippe, yeni sevgilisi ve çocukları ile tatile gider. 2018 yapımı filmi Türkçe dublaj izleyin. Komedi tufanı yaratan komedi filmi ibiza filmi>nin konusu şu şekildedir. Kendi halinde bir yaşam geçiren Philippe, herkese bambaşka gelen ayak hastalıkları doktorudur. Daha önce evlilik yapan ve bu evlilikten çocukları olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat