Web Analytics

Made of Honor – Gelin Benim Olacak

Kaynak 1
Hata Bildir ×
İzlemesi neşe saçan romantik komedilerden biri olan Made of Honor – Gelin Benim Olacak filmi 2008 yapımı bir film. Patrick Dempsey ile Michelle Monaghan’ın başrolleri paylaştığı ve Tom-Hannah ikilisini canlandırdığı film çıktığı dönemden bu yana romantik-komedi listelerinde kendine yer edinmeyi başarıyor.

Made of Honor, Tom ve Hannah ikilisinin civarda şekillenen bir film. Patrick Dempsey’in canlandırdığı Tom karakteri, Michelle Monaghan göre canlandırılan Hannah ile üniversitede tesadüfen tanışıyor. Tom yatmaya çalıştığı kızın odasına girdiğinde bu kızın oda arkadaşı olan Hannah ile tanışıyor ve zamanla birbirlerinin en iyi arkadaşı oluyorlar. Tatlı sırasında yiyecekleri tatlıları sayarken birbirlerinin cümlelerini tamamlayorlar. Hannah her ne dek Tom’a aleyhinde yoğun duygular içinde olsa da hoşlansa da ve Hannah’ın annesi bile Tom’un Hannah’a önerge edeceğini düşünse de Tom kopamamak istemeyen bir insan.
Sürekli başka kızlarla vakit geçiriyor ve evlenmeyi düşünmüyor. Bir gün Hannah iş sebebiyle İskoçya’ya gidiyor. İskoçya’da yolda kalan Hannah’ı Kevin McKidd’in canlandırdığı Colin adlı adam kurtarıyor. İskoçya’nın dükü olan Colin, Hannah ile evlenmek isteyince Hannah, Tom’u en yakın arkadaşı olarak da gördüğü için ondan nedimesi olmasını istiyor. Tom ise Hannah’ın yokluğunda onu ne dek sevdiğini anladıktan sonradan sadece onu geri kazanmak için Hannah’ın yanına nedimelik yapmaya gidiyor.

Made of Honor – Gelin Benim Olacak Türkçe Dublaj izleyicilerine keyif dolu bir seyir diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Made of Honor – Gelin Benim Olacak
12 izlenme
İzlemesi neşe saçan romantik komedilerden biri olan Made of Honor – Gelin Benim Olacak filmi 2008 yapımı bir film. Patrick Dempsey ile Michelle Monaghan’ın başrolleri paylaştığı ve Tom-Hannah ikilisini canlandırdığı film çıktığı dönemden bu yana romantik-komedi listelerinde kendine yer edinmeyi başarıyor. Made of Honor, Tom ve Hannah ikilisinin civarda şekillenen bir film. Patrick Dempsey’in canlandırdığı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat