1 inçten

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Ant man 1 full izle, 2015 yılında seyirci karşısına çıkan Yemin man 1, Marvel’in sinematik evreninden sinemaya uyarlanan Amerikan süper mertlik filmidir. Yönetmenliğini Peyton Reed’in yaptığı film, az kalsın 160 milyon dolar bütçesi ve 520 milyon dolar gişe hasılatı ile izleyiciden büyük bir beğeni almıştır.

Biyokimya uzmanı olarak karşımıza meydana çıkan Dr. Hank insanoğlunu tamamen etkileyebilecek bir partikül üzerinde çalışmaktadır. Deneylerin dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir, huysuz halde çok büyük sonuçlar doğuracak değişimlere maruz bırakabilir. Dr. Hank dikkatsizliği sonucu laboratuvardaki deney işlemleri sırasında yanlışlıkla yapılmaması gereken bir şey yapar. Yaşanan kaza sonucu Dr. Hank’te bir takım şartların değişmesi görülmeye başlar. O bundan böyle böceklerle iletişime geçebilen bir doktordur. Bu durumun hayatına ve çalışmalarına büyük etkisi olacaktır. Bu bilim kurgu ve aksiyon türlerinde dikkatleri üzerine çeken filmi full film izlemek isteyen herkes sitemiz üzerinden Yemin man 1 Türkçe dublaj izle ve Antman 1 altyazılı izle seçeneğiyle kaliteli bir sinema keyfi yaşayabilir.

Yemin Man 1 Altyazılı izle

Antman karakterinin sinemaya uyarlanması ile bilim kurgu alanında dikkatleri üzerine çeken Ant man filmi izleyicisini, Scott Lang / Ant-Man rollerinde Paul Rudd, Dr. Hank Pym’in kızı rolünde Evangeline Lilly, Darren Cross / Yellowjacket rollerinde Corey Stoll ve tabii ki Hank Pym rolünde yılların eskitemediği oyuncu Michael Douglas karşılıyor.

Marvel Filmleri izle

Bu eğlenceli ve dikkatleri üzerine toplayan bilim kurgu filmini sitemizden Antman 1 1080p full HD izle seçeneğiyle yüksek kalitede tek parça olarak izleyebilirsiniz. Bu filmi sevdiyseniz Ant man 2 izlemekten keyif alacağınıza eminiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
1 inçten
25 izlenme
Ant man 1 full izle, 2015 yılında seyirci karşısına çıkan Yemin man 1, Marvel’in sinematik evreninden sinemaya uyarlanan Amerikan süper mertlik filmidir. Yönetmenliğini Peyton Reed’in yaptığı film, az kalsın 160 milyon dolar bütçesi ve 520 milyon dolar gişe hasılatı ile izleyiciden büyük bir beğeni almıştır. Biyokimya uzmanı olarak karşımıza meydana çıkan Dr. Hank insanoğlunu tamamen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat