Web Analytics

Asla Teslim Olmak Yok 1986

Hata Bildir ×
Amerika’da yaşayıp kung-fu haberdar olan zorbalar tarafından aralıksız rahatsız edilen Jason’nın hikayesini anlatan Katiyen Teslim Olmak Yok filmi No Retreat, No Surrender adıyla 1986 senesinde gösterim yapan Jean-Claude Van Damme yapımlarından biridir. Karate haberdar olan şahısların onu sürekli olarak dövmesği sonucunda bu şart artık sinirlerini bozmaya başlamıştır. Radikal bir karar ile o da kung-fu öğrenmeye karar vermiştir.

Asla Teslim Almak Yok izle, Jason Stillwell’in öğrenme yöntemi ise çok ayrı olacaktır. Bruce Lee hayranı olan genç onun hayaleti vasıtasıyla tüm teknikleri öğrenmeye başlamıştır. Fazla rahat dövüş sanatı teknikleri konusunda hayalet göre sıkı bir eğitime tutulmuştur. Kendini test etmek için Rusya şampiyonluğu bulunan Ivan’nın karşısına çıkmaya karar verir. Corey Yuen’un yönettiği Geri Tepmek Değil Teslim Almak Yok filmi senaryosu See-Yuen Ng ve Keith W. Strandberg’in kaleminden çıktı. Asla Teslim Almak Değil oyuncuları Kurt McKinney, Jean-Claude Van Damme ve J.W. Fails olarak karışımıza çıkıyor. Diğer Van Damme filmlerinden Çöl Kaplanı izlemenizi de nasihat etmekteyiz. Asla Teslim Olmak Yok 1986 Türkçe Dublaj Full izleyen herkese güzel bir aksiyon ve komedi diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Asla Teslim Olmak Yok 1986
30 izlenme
Amerika’da yaşayıp kung-fu haberdar olan zorbalar tarafından aralıksız rahatsız edilen Jason’nın hikayesini anlatan Katiyen Teslim Olmak Yok filmi No Retreat, No Surrender adıyla 1986 senesinde gösterim yapan Jean-Claude Van Damme yapımlarından biridir. Karate haberdar olan şahısların onu sürekli olarak dövmesği sonucunda bu şart artık sinirlerini bozmaya başlamıştır. Radikal bir karar ile o da kung-fu öğrenmeye […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat