Ürkütücü 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
İntihar eden bir kız öğrenci sonrasında Katolik okulunu çözümleme altına alan bir öğretmenin hikayesini anlatan Eerie filmi 2018 senesinde Filipinlerde gösterime girdi. Ruhlar ile iletişime geçebilen ve onlarla konuşabilen bu öğretmen, manastır içerisinde yaşanan istismarları gün yüzüne çıkartmak adına harekete geçer. Manastırın rehberlik öğretmeni olan Pat Consolacion, yaşanan intiharın gerisinde öğrencilerin bu durumla başa çıkmalarına yardım etmek umuduyla ve bununla birlikte öğrencinin ölümüne dair gizemi çözmek amacıyla olaya dahil olur.

Eerie izle, birçok öğrenci katı ve sınırları aşmaktan çekinmeyen Rahibe Alice’den şüphelenmektedir. Çünkü Pat’in her şeye burnunu sokmasından dolayı onun işiyle ilgili tehdit oluşturmaktadır. Ama onun sıradışı özellikleri yıllar boyu okulu gözlemekte olan eski öğrenci Eerie’yi tanımasını sağlar. Pat adım adım okulun gizemini ve senelerdir bu gizemi besleyen canavarla ilgili sırrı çözer. Oyuncu kadrosunda Bea Alonzo, Charo Santos-Concio ve Maxene Magalona’ı gördüğümüz Eerie filminin yönetmenliğini Mikhail Inkar yapmıştır. Eerie 2018 Full HD izleyicilerine korkulu ve gerilimli seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ürkütücü 2018
20 izlenme
İntihar eden bir kız öğrenci sonrasında Katolik okulunu çözümleme altına alan bir öğretmenin hikayesini anlatan Eerie filmi 2018 senesinde Filipinlerde gösterime girdi. Ruhlar ile iletişime geçebilen ve onlarla konuşabilen bu öğretmen, manastır içerisinde yaşanan istismarları gün yüzüne çıkartmak adına harekete geçer. Manastırın rehberlik öğretmeni olan Pat Consolacion, yaşanan intiharın gerisinde öğrencilerin bu durumla başa çıkmalarına […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat