Şeytan Göz – Demon Eye 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Babasından kalan bir ve dilekleri yerine getiren lanetli bir tılsımı bulan genç kızın başına gelenleri anlatan Şeytan Göz orijinal ismiyle Demon Eye 2019 senesinde nefret edilen şey filmi olarak vizyona girdi. Sadie isimli kız babasının ölüm haberini almasıyla beraber kasabaya geri dönmüştür. Gelmesiyle beraber burada Dan isimli biriyle tanışır. Sadie doğrusu babasının neden öldüğünü bir yandan anlamaya çalışıp araştırmaya başlamıştır. Köy tipi küçük bir yerde yaşamakta olan adamın evini araştırmaya başladığında ilginç şeyleri keşfetmesi fazla süre almaz.

Iblis Göz izle, cadılardan kalmış gibi olan gizemli tılsımları bulmasıyla işler bir anda değişmiştir. Bulduğu şeyin şeytani güçleri olduğunu anlar lakin bu onun en çok istediği dileğini yerine getirmesini sağlayacaktır. Bunun akabinde Yanan Kız ve Patiayak isimli iki şeytan kendisine musallat olur. Yaktığı bir alev sonrasında gördüğü ruhani silüet ile içine dehşet kaplamaya başlamıştır. Kurgu senartisti ve yönetmen Ryan Simons’ın elinden çıkan yeni dönem nefret edilen şey filmi Iblis Gözü’nün oyuncuları aralarında Darren Day, Liam Fox ve Kate James’i görüyoruz. Demon Eye 2019 Türkçe Dublaj izleyicilerine iç ürpertici seyirler diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Şeytan Göz – Demon Eye 2019
12 izlenme
Babasından kalan bir ve dilekleri yerine getiren lanetli bir tılsımı bulan genç kızın başına gelenleri anlatan Şeytan Göz orijinal ismiyle Demon Eye 2019 senesinde nefret edilen şey filmi olarak vizyona girdi. Sadie isimli kız babasının ölüm haberini almasıyla beraber kasabaya geri dönmüştür. Gelmesiyle beraber burada Dan isimli biriyle tanışır. Sadie doğrusu babasının neden öldüğünü bir […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat