Çatlak Profesör 2 Klump ailesi 2000

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Evlenme arefesinde olan Sherman Klump’ın ailesinin heyecanını anlatan Çatlak Profesör 2 filmi orijinal ismiyle Nutty Professor II The Klumps filmi 2000 senesinde ilk yapımın devam olarak gösterim yapmıştı. Nişanlısıyla beraber bu son derece mutlu olan Sherman için artık beklediği güzel yaşam gelmektedir. Denise üstelik bir Klumps ailesi ferdi olacağı için ekstra sevinçlidir. Annesi de yeni gelinlerini fazla sevmiş, derhal düğünün olması için bütün hazırlıkları yapmaya çalışmaktadır.

Çatlak Profesör 2 izle, aile için işler istedikleri gibi gittiğinden babalarının eskisi gibi fazla sesini çıkmamaktadır. Büyükanne de torununun hoş bir benzeyen ve mutlu bir yaşam kuracağınan nedeniyle son derece sevinçlidir. Hatta Ernie bile eskisine nazaran fazla kavgacı olan kişiliği sakinlemektedir. Böyle mutlu bir tablo içerisinde profesörün kişinci kişiliği olan Buddy Love yeniden ortaya çıkar. Birinci kişilik almak için savaş vermeye başlayan Buddy Love başına onlarca meslek açmaya başlar. Sherman ile Buddy Love arasında kontrolü ele alabilmek için son bir savaş başlar. Peter Segal’in yönettiği Çatlak Profesör 2’nin senaryosu Jerry Lewis ve Steve Oedekerk yazdı. Eddie Murphy, Janet Jackson ve Larry Miller’ın oynadığı filmi türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Çatlak Profesör 2 Klump ailesi 2000 Türkçe Dublaj izleyeceklere kahkaha dolu hoş bir komedi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Çatlak Profesör 2 Klump ailesi 2000
26 izlenme
Evlenme arefesinde olan Sherman Klump’ın ailesinin heyecanını anlatan Çatlak Profesör 2 filmi orijinal ismiyle Nutty Professor II The Klumps filmi 2000 senesinde ilk yapımın devam olarak gösterim yapmıştı. Nişanlısıyla beraber bu son derece mutlu olan Sherman için artık beklediği güzel yaşam gelmektedir. Denise üstelik bir Klumps ailesi ferdi olacağı için ekstra sevinçlidir. Annesi de yeni […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat