Donnybrook 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Gerilim ve dram filmi olarak karşımıza meydana çıkan Donnybrook filmi 2018 yapımı bir Tim Sutton filmidir. Jamie Bell, Michael Agee, Frank Grillo ve Adam Bartley isimlerini başrolde seyrettiğimiz Donnybrook filmi Frank Bill isimli yazarın aynı ismi taşıyan romanından uygunluk bir film.

Hem yönetmenliğini ayrıca de romanın beyazperdeye uyarlanıp aktarılması için senaristliğini yapan isim Tim Sutton’dır. Donnybrook filminin belli başlı konusu iki bambaşka hayattan gelen iki ayrı adamın kazananın 100.000 dolar kazanacağı bir dövüşte edecekleri rekabeti anlatmaktadır. Amerika’da çekilen Donnybrook filminde Jamie Bell Jarhead Earl isimli karaktere hayat verirken, Margaret Qualley ise Delia Angus rolünde oynamaktadır. Tim Sutton’ın şairsel dokunuşlar kattığı Donnybrook filmi baskı içerikli bir film olsa da yalnızca yumruk kullanılan dövüşler haricinde de böylece çok durumu anlatan bir filmdir.

Donnybrook Türkçe dublaj izleyicileri için filmin zorlama doymuş sahneler içerdiğini bir kere daha hatırlatarak izleyecek herkese neşelendirici bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Donnybrook 2018
42 izlenme
Gerilim ve dram filmi olarak karşımıza meydana çıkan Donnybrook filmi 2018 yapımı bir Tim Sutton filmidir. Jamie Bell, Michael Agee, Frank Grillo ve Adam Bartley isimlerini başrolde seyrettiğimiz Donnybrook filmi Frank Bill isimli yazarın aynı ismi taşıyan romanından uygunluk bir film. Hem yönetmenliğini ayrıca de romanın beyazperdeye uyarlanıp aktarılması için senaristliğini yapan isim Tim Sutton’dır. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat