Web Analytics

Doktor Strange – Doktor Strange

Hata Bildir ×
Doctor Strange izle, yönetmenliğini Scott Derrickson’un gerçekleştirdiği Doctor Strange 1, 165 milyon dolarlık bütçesi ve 677 milyonluk gişe hasılatı ie uyarı çeken 2016 yapımı aksiyon, serüven ve bilim kurgu türlerinde bir filmdir.
Hekim Stephen Strange, işini epeyce iyi yapan başarılı bir beyin cerrahı olarak görev yapmaktadır. Merakı ve araştırmaları onu alanında en iyilerden biri yapmıştır. Öyle üst düzey insanların ameliyatını gerçekleştirmiş ama ismi tıp dünyasında önemli bir yere sahip olmuştur. Hiç beklemediği bir zamanda trafik kazı geçiren hekim ellerini kullanamayacak şekilde kazayı ağır olarak atlatır. Bunun üstüne kayirendeki zirviyi süratli bir şekilde kaybetmiştir. Etrafındaki insanları da yavaşça kaybetmeye başlamış ve ekonomik durumuda gitgide artarak zayıflamaktadır. Kimsenin çözüm üretemediği bu duruma kendisi bir çözüm bulmaya çalışır ve bu stil kazadan iyileşen kişiler üstüne bir araştırmaya koyulur ve bir birey bulmuştur iyileşen. Hekim o kişinin peşinden giderek yep yeni bir hayatı kapı aralayacaktır. Macera dolu bu filmi sitemiz üzerinden Doctor Strange 1 Türkçe dublaj izle ve Doctor Strange 1 Türkçe altyazılı izle seçenekleri ile nitelikli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Hekim Strange 2 izle

“En İyi Üretim Tasarımı, En İyi Saç ve Makyaj Tasarımı ve En İyi Görsel Efekt” ödüllerine namzet olmayı sağlayan bu alımlı filmde Benedict Cumberbatch (Stephen Strange / Hekim Strange), Chiwetel Ejiofor (Baron Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer), Benedict Wong (Wong), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Benjamin Bratt (Jonathan Pangborn), Scott Adkins (Lucian) gibi isimler yer almaktadır.

Bu düzgün filmi sitemiz aracılığı ile Doctor Strange 1 1080p full HD izle seçeneği ile bulabilirsiniz. En iyi Marvel filmleri için Marvel Filmleri izle kategorimize göz atmayı unutmayın.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Doktor Strange – Doktor Strange
27 izlenme
Doctor Strange izle, yönetmenliğini Scott Derrickson’un gerçekleştirdiği Doctor Strange 1, 165 milyon dolarlık bütçesi ve 677 milyonluk gişe hasılatı ie uyarı çeken 2016 yapımı aksiyon, serüven ve bilim kurgu türlerinde bir filmdir. Hekim Stephen Strange, işini epeyce iyi yapan başarılı bir beyin cerrahı olarak görev yapmaktadır. Merakı ve araştırmaları onu alanında en iyilerden biri yapmıştır. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat