Legionnaire – Çöl Kaplanı 1998

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Van Damme Çöl Kaplanı

Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full 1080p Donmadan izle, Van Damme Filmleri olarak sık sık aranan ve izlenen aksiyon ve savaş filmi 1998 yapımı Çöl Kaplanı – Legionnaire filmini yüksek kalitede türkçe dublaj seçeceğiyle full hd izleyin.

Legionnaire orijinal ismine sahip 1998 yapımı Jean Claude Van Damme filmi Çöl Kaplanında Jean-Claude Van Damme 1925 senesinin Fransa, Marseille kentinde Alain Lefevre adında bir boksörü canlandırmaktadır. Bir çete lideri göre Alain’in para karşılığı köşeye kıstırılmış gibi yapması istenir. Alain bunu kendine yediremez ve dövüşü şampiyon taraf olur, bu aşamada planı çete liderinin sevgilisi olan Katrina ile Amerika’ya kaçmaktır. Bu plan başarısız olunca Alain tanıdık olmayan bir birliğe katılır. Bu birlikte kötü muamele yapan teğmen Steinkampf ile dalaşır ve kendi gibi birlikte olan Luther, Mackintosh ve Rosetti ile de bağ kurar. Kaçtığı çete Alain’in nerede olduğunu keşfedince onun işini bitirmesi için birliğe iki adam gönderir. Lefevre, kuşatma aşağıda ve savaş halindeyken bundan başka bu iki adamla mücâdele etmek zorundadır.

Çöl Kaplanı oyuncular, başrolde Jean Claude Van Damme, Luther rolünde Adewale Akinnuoye-Agbaje, Mackintosh rolünde Nicholas Farrell, Lucien rolünde Jim Carter’dır. Çöl Kaplanı filmi en iyi Jean Claude Van Damme Filmleri arasında yer alır.

Van Damme filmleri izle

ABD yapımı 1998 Van Damme filmi Çöl Kaplanı Türkçe dublaj hd izlemek için bekleriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Legionnaire – Çöl Kaplanı 1998
28 izlenme
Van Damme Çöl Kaplanı Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full 1080p Donmadan izle, Van Damme Filmleri olarak sık sık aranan ve izlenen aksiyon ve savaş filmi 1998 yapımı Çöl Kaplanı – Legionnaire filmini yüksek kalitede türkçe dublaj seçeceğiyle full hd izleyin. Legionnaire orijinal ismine sahip 1998 yapımı Jean Claude Van Damme filmi Çöl Kaplanında Jean-Claude Van […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat