Küçük Kadınlar – Little Women 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Amerika’da yaşanan iç savaşın sonrasında dört kız kardeşin hikayesinin konu alındığı Küçük Kadınlar diğer adıyla Little Women 2019‘da romantik dram filmi olarak gösterim yapmıştır. Kardeş olmalarına karşın bu dört kızın birbirine göre fazla farklı şahsiyet yapıları bulunmaktadır. Artık onlar çocuk olmaktan çıkıp reşitlik dönemlerine adım attıklarına ayrı sorunlar ile uğraş etmeye başlamışlardır. Bu esnada babaları Amerika’da başlayan iç savaş sorunu için oraya gönüllü olarak gider. Kızlar Amy, Beth, Jo ve Meg anneleriyle birlikte hayata tutunabilmek adına baş başa kalırlar.

Küçük Kadınlar izle, kuvvet zamanların geldiği girift bir dönem içerisinde en büyük varlıkları birbirlerini kolluyor olan dört kardeşin beraber oluşudur. Bu fena dönem içerisinde dağıtılmış zorluklar yaşayacak olan aile için esas kayda değer olanın ve mutluluğun anahtarının sevgi olduğunu anlamaları fazla uzun sürmeyecektir. Little Women filmi dinç oyuncuları ve senaryosu tamamen bu senenin Oscar’a aday olan kaliteli yapımları arasında yerini almıştır. Harry Potter serisi ile ilk olarak karşımıza çıkan Emma Watson‘ı Meg March karakteriyle Küçük Kadınlar filminde görüyoruz. Uç Uç Böceği yapımıyla dikkatleri üzerine çeken Saoirse Ronan ise Jo kız kardeşi canlandırıyor. Florence Pugh ve Eliza Scanlen’nin ailenin öteki bireyleri olarak karşımıza çıktığı Ufak Kadınlar’ın yönetmeni Greta Gerwig olmuştur. Louisa May Alcott’un senaryosunu yazdığı Little Women’ı türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Minik Kadınlar 2019 Full HD 1080p izleyicilerine hoş bir romantik dram dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Küçük Kadınlar – Little Women 2019
16 izlenme
Amerika’da yaşanan iç savaşın sonrasında dört kız kardeşin hikayesinin konu alındığı Küçük Kadınlar diğer adıyla Little Women 2019‘da romantik dram filmi olarak gösterim yapmıştır. Kardeş olmalarına karşın bu dört kızın birbirine göre fazla farklı şahsiyet yapıları bulunmaktadır. Artık onlar çocuk olmaktan çıkıp reşitlik dönemlerine adım attıklarına ayrı sorunlar ile uğraş etmeye başlamışlardır. Bu esnada babaları […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat