Kör Samuray – Zatoichi 2003

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Âmâ Samuray izle, Zatoichi kör olmasına karşı çok iyi kılınç kullanır. Bir kadının ailesi öldürülünce intikam yemini eder. 2003 filmini full hd izleyin. İçerdiği aksiyon sahneleri ile film sevelerin halen izlemek istediği Âmâ Samuray – Zatoichi Filmi konusu, Zatoichi adındaki âmâ bir adamın hayatını konu alan filmde. Zatoichi’in yaşantısı kumar oynayarak ve masaj yaparak geçmektedir. Kör olmasının artı bir etkisi vücunun öteki organlarını mükemmel kullanmasıdır. Âmâ olmasına mütevellit çok iyi kılınç kullanan genç adam, yakın arkadaşı Shinkichi doğruca iki kadın ile tanışır. Kadınları fazla seven genç adam kadınların ailelerinin öldürülmesi ile kadınların intikamnı alma sözü verir.

2003’de yayınlanan ve İMDB den 7.5 gibi iyi bir puan bölge aksiyon sahneleri ile büyüleneceğiniz Kör Samuray – Zatoichi filmi 116 dakika sürmektedir. Takeshi Kitano yönetmenliğindeki filmi izlemenizi nasihat ederim.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kör Samuray – Zatoichi 2003
15 izlenme
Âmâ Samuray izle, Zatoichi kör olmasına karşı çok iyi kılınç kullanır. Bir kadının ailesi öldürülünce intikam yemini eder. 2003 filmini full hd izleyin. İçerdiği aksiyon sahneleri ile film sevelerin halen izlemek istediği Âmâ Samuray – Zatoichi Filmi konusu, Zatoichi adındaki âmâ bir adamın hayatını konu alan filmde. Zatoichi’in yaşantısı kumar oynayarak ve masaj yaparak geçmektedir. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat