Web Analytics

Jexi 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Jexi filmi Siri ve Alexa gibi bir suni akıl olan Jexi’nin gerçeğe dönüp Phil’in hayatına müdahale etmesini konu alıyor. Gülmeye ihtiyacı olan bütün sinemaseverlerin izleyebileceği aile ve komedi filmi olan Jexi filmi Lionsgate yapımı bir film.

Adam Devine’ın Phil karakterine hayat vererek başrolde oynadığı Jexi filminde Jexi’ye sesiyle yaşam veren isimse Rose Byrne, Phil’in kız arkadaşı Cate rolünde ise Alexandra Shipp ismini görüyoruz. Bunun haricinde gördüğünüze sevineceğiniz bir diğer ad de Kai rolünde oynayan Michael Peña.

Jexi filminin konusuna bakacak olursak, Phil isimli gencin şahane büyük bir bağımlılık sorunu vardır, Phil telefonuna bağımlı olarak yaşamını sürdürmektedir. Trendler için En İyi 10 listeleri hazırlamakla görevli olduğu bir işte çalışan Phil’in hiç arkadaşı yoktur. Ancak Facebook durumu bundan böyle değişecektir. Telefonunun yazılımını mecbur olarak sağlamlaştırmak zorunda kaldığında, en yeni sürüm yepyeni bir bilhassa gelecektir, yani Jexi yüklenecektir. Suni zeka bir hayat koçu olan Jexi bir sanal asistandır. Onun yardımıyla Phil reel bir hayata sahip olmaya başlar. Fakat hakiki hayata adapte olmaya başlayan Phil artık telefon bağımlılığı sorunu yaşamamaktadır ve artan bir şekilde telefonunu daha eksik kullanmaya başlar. Bu durumdan sonradan ise Jexi suni zekadan fazla bir teknoloji kabusuna dönüşür ve Phil’i iyice kendine ait yakalamak için Phil’in başarıya varmak yollarını kapamak da dahil her yolu dener.

Dijital çağa düzen sağlamış bir komedi filmi olan Jexi 2019 Altyazılı izleyicilerine keyif ve kahkaha dolu bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Jexi 2019
17 izlenme
Jexi filmi Siri ve Alexa gibi bir suni akıl olan Jexi’nin gerçeğe dönüp Phil’in hayatına müdahale etmesini konu alıyor. Gülmeye ihtiyacı olan bütün sinemaseverlerin izleyebileceği aile ve komedi filmi olan Jexi filmi Lionsgate yapımı bir film. Adam Devine’ın Phil karakterine hayat vererek başrolde oynadığı Jexi filminde Jexi’ye sesiyle yaşam veren isimse Rose Byrne, Phil’in kız […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat