Transformers 4 Kayıp Çağ 2014

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
2014 yapımı Transformers: Kayıp Devir filmi Transformers serisinin 4. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Asıl ismiyle Transformers: Age of Extinction olarak bildiğimiz bu fantastik bilimkurgu filmi serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi 1965 doğumlu, ünlü yönetmenlerden Michael Bay’in elinden çıkma.

Transformers Kayıp Devir filminin senaristi ise Dumbo, Halka, Kabuktaki Hayalet gibi filmlerin de senaristliğini yapmış olan Ehren Kruger. Transformers 4. filmin başrolünde Cade Yeager karakterine hayat veren kabiliyetli ve sanatçı oyuncu Mark Wahlberg yer alırken, Wahlberg haricinde filmde göreceğimiz diğer manâlı isimler ise Nicola Peltz ve Jack Reynor. 92 doğumlu olan Reynor’ı Shane Dyson rolünde ve 95 doğumlu olan Peltz’i ise Tessa Yeager rolünde izliyoruz.

Transformers Kayıp Çağ filminin konusuna göre, Otobotlar ile Deseptikonların Şikago’daki savaşı ardından, insanların az daha tümü tüm bu ufo robotları birer tehdit olarak görür. Bu yüzden CIA ajanı olan Harold Attinger da tek amacı bu robotları avlamak olan bir bölüm kurar lakin aslında bu birimin oluşmasına destek veren asıl şey Optimus Prime’ı arayan diğer bir uzaylı robottur. Robotik uzmanı Cade Yeager eski bir kamyonet alır ve azıcık inceleme yapmasının ardından bunun bir Transformer olduğunu düşünür. Ona kuvvet verdiğinde ise gerçekte onun Optimus Prime olduğunu öğrenecektir. sonradan av birimi Optimus’u ararken, Optimus Cade ve kızı Tessa’nın kaçmasına destek eder, ancak avcı göre takip edilir. Yeager ise aldığı teknoloji parçasından yola çıkarak daha pozitif şey öğrenir ve Joshua Joyce ismindeki bir adamın işin parçası olduğunu anlayıp onu aramaya başlar.

Neşeyle izleyebileceğiniz en iyi hızlı filmlerden biri olan Transformers film serisinin 4. filmi olan Transformers Kayıp Devir Türkçe Dublaj izleyicilerinin her birine olağanüstü bir seyir diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Transformers 4 Kayıp Çağ 2014
15 izlenme
2014 yapımı Transformers: Kayıp Devir filmi Transformers serisinin 4. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Asıl ismiyle Transformers: Age of Extinction olarak bildiğimiz bu fantastik bilimkurgu filmi serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi 1965 doğumlu, ünlü yönetmenlerden Michael Bay’in elinden çıkma. Transformers Kayıp Devir filminin senaristi ise Dumbo, Halka, Kabuktaki Hayalet gibi filmlerin de senaristliğini yapmış olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat