Gençlik Sevgilim 2020

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Hayatı baştan başa playboy olarak takılmış ve 40 yaşına gelen bir adamın kızı olduğunu öğrenmesini konu alan Jawaani Jaaneman 2020’de Hint komedi filmi olarak vizyona girmiştir. Aradan geçen yıllar boyunca hovardalık yapan Jaswinder için yaşam güzel gitmektedir. Ama bir gün kızının olduğunu acayip bir şekilde öğrendiğinde dünyası başına yıkılmıştır.

Jawaani Jaaneman izle, zamanın hepsini güzel kadınlar ve parti ortamlarında geçiren bu adam tasasız bir insandır. Orta yaşlara gelmesiyle birlikte kendini aniden genç bir kız babası olarak bulmuştur. Kız onu annesiylede tanıştırmıştır tam işler rayına oturur gibi olurken diğer taraftan genç kızın hamile olduğu haberi gelince tekrar panik havası oluşur. Nitin Kakkar’ın yönetmenliğini yaptığı Jawaani Jaaneman’nın senaryosu Hussain Dalal, Abbas Dalal ve Juan Vera tarafında kaleme alındı. Saif Ali Khan, Alaya Furniturewala ve Kubra Sait’i oyuncu olarak gördüğümüz Hindistan yapımı filmi altyazılı seyredebilirsiniz. Jawaani Jaaneman 2020 Full izleyecekler neşe saçan komedi seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Gençlik Sevgilim 2020
31 izlenme
Hayatı baştan başa playboy olarak takılmış ve 40 yaşına gelen bir adamın kızı olduğunu öğrenmesini konu alan Jawaani Jaaneman 2020’de Hint komedi filmi olarak vizyona girmiştir. Aradan geçen yıllar boyunca hovardalık yapan Jaswinder için yaşam güzel gitmektedir. Ama bir gün kızının olduğunu acayip bir şekilde öğrendiğinde dünyası başına yıkılmıştır. Jawaani Jaaneman izle, zamanın hepsini güzel […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat