Web Analytics

Çocuk Oyunu 3 – Child’s Play 3 izle ( 1991 Türkçe Dublaj )

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Sanat her dönemde halk müziği arasındaki popüler bir uğraşı olmuştur. Ruhu dinlendiren özelliği olması sanatın insan hayatında bu denli kayda değer bir yer edinmesini sağlamıştır. Sanat kollarından biri olan sinema da hayatımızın her anında bizimledir.

Sinema-insan ilişkisi çok köklü bir geçmişe sahiptir. Son yüzyılda profesyonel bir bağlama taşınan sinema sektörü gelişimindeki en büyük sıçramayı 1990-2000 aralarında göstermiştir. Bu dönemde çekilmiş filmlerden biri de Chucky 3 sinema filmidir. Bir çabuk filmi olan Chucky, oldukça benzersiz bir konuya sahiptir. Süratli filminin konusu bebek bir katilin bir ruhu ele geçirmeye çalışmasıdır.

Zaten bu konu baştan sona de dilimize Çocuk Katil olarak çevrilmiştir. Chucky 3 filminde yıllar sonra dönen Chucky askeri okula kayıt yaptıran Andy’nin ruhunu fethetmek için incelemeler yapar. Eskisinden daha doyumsuz olan Chucky etrafa korku saçar.

Chucky 3 filminin senaristliğini Don Rancini yapmıştır. Don Rancini’nin benzersiz kaleminden meydana çıkan Chucky 3 filminin yönetmenliğini ise Jack Bender yapmaktadır. Serinin ikinci filminin devamı niteliğinde olan Chucky 3 filmi 1991 yılında vizyona girmiştir. 20 milyon dolar hasılat yapan film, bir saat otuz dakikadır. Aklımıza Chucky’nin gülüşü ve yaptıkları ile kazınan Chucky serisinin son filmi 2019 yılında çıkmıştır. Çabuk toplamda 7 filmden oluşmaktadır. Filme olan talep dikkate alınırsa çabuk yalnızca 7 film ile kalmayacak gibi gözüküyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Çocuk Oyunu 3 – Child’s Play 3 izle ( 1991 Türkçe Dublaj )
12 izlenme
Sanat her dönemde halk müziği arasındaki popüler bir uğraşı olmuştur. Ruhu dinlendiren özelliği olması sanatın insan hayatında bu denli kayda değer bir yer edinmesini sağlamıştır. Sanat kollarından biri olan sinema da hayatımızın her anında bizimledir. Sinema-insan ilişkisi çok köklü bir geçmişe sahiptir. Son yüzyılda profesyonel bir bağlama taşınan sinema sektörü gelişimindeki en büyük sıçramayı 1990-2000 […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat