Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Avengers 4 Endgame full izle, son Avengers filmi Yenilmezler 4 Son Oyun filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izleme seçeneği için sitemize bekleriz. Marvel’ın Avengers Infinity Game filminden sonraki ikinci bölüm olarak lanse edilen olağanüstü, Sex hattı macera ve aksiyon türlerindeki Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe adıyla Türk izleyicisi karşısına Avengers hikayesinin son bölümü olarak çıkıyor.

Yenilmezler 4 Oyuncuları

Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen bu filmde Infinity Game’de Thanos’un dünya nüfusunun yaklaşık olarak yarısını kül etmesiyle birlikte bu filmde Avengers ekibi olarak Captain Marvel, Antman ve Black Widow’u görüyoruz. Hem Iron Man ile Kaptan Amerika da ekipte gördüklerimiz aralarında.

Yenilmezler 4 Son Oyun Full izle

Avengers filminde hikayenin nereden başlayacağını bir kere daha hatırlayacak olursak Infinity War’da evrenin yarısı yok edilmesinden bu yanlamasına olacaklar konu alınıyor.

Avengers 4 Endgame türkçe dublaj izle

Bu filmde ise küllerden geriye ekipte kim varsa her yerde bir araya gelerek Avengers ekibini oluşturuyor ve bu filmle birlikte 22 filmlik Marvel Yenilmezler serüveni sona ermiş oluyor. Söylenenlere tarafından Avengers 4 Endgame filmi Marvel Filmleri arasındaki en yoğun duyguya sahip açılışını yaparak En İyi Marvel filmleri aralarında yer almayı hedeflemişti ve anlaşılan bu hedefi tutturdu.

Avengers 4 Endgame Full Türkçe izlemek için doğru adrestesiniz. Yenilmezler 4 Son Oyun 1080p izleyicileri yukarıdan filmi ister türkçe altyazılı ister dublaj seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

Marvel Filmleri Sırası

Marvel evreninin tüm süper kahramanlarının bir araya gelip savaştığı Yenilmezler – Avengers filmleri izleme sırası:

Yenilmezler – Avengers (Marvel Filmleri izleme sırasına kadar 6. film)
Yenilmezler 2 Ultron Çağı (Marvel filmleri sırasına kadar 12. film)
Avengers 3 Ölümsüzlük Savaşı (Marvel kronolojik izleme sırasına kadar 19. film)
Yenilmezler 4 Son Oyun (Marvel filmleri 2020 itibariyle 22. film)

Bütün Marvel filmlerini zahmetsizce bulabilmek için Marvel Filmleri kategorimize bakmayı unutmayın. Keyifli seyirler.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 Endgame
16 izlenme
Avengers 4 Endgame full izle, son Avengers filmi Yenilmezler 4 Son Oyun filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı izleme seçeneği için sitemize bekleriz. Marvel’ın Avengers Infinity Game filminden sonraki ikinci bölüm olarak lanse edilen olağanüstü, Sex hattı macera ve aksiyon türlerindeki Yenilmezler 4 Son Oyun Türkçe adıyla Türk izleyicisi karşısına Avengers hikayesinin son bölümü olarak çıkıyor. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat