Zathura: Bir Uzay Macerası 2005

Hata Bildir ×
Kastetmek için evdeb çıkan bir babanının çocukları baş başa bırakmasıyla yaşanan maceranın anlatıldığı Zathura Bir Uzay Macerası 2005’te orijinal adıyla Zathura: A Space Adventure olarak gösterim yapmıştır. İki ufak kardeşe bakması için ablalarını görevlendiren babanın olacaklardan haberi yoktur. Danny ve Walter isimli kardeşlerin evde yalnız kalmaları ile aralarında tartışma büyümeye başlamıştır. Birbirlerini kovalamaca sürerken asansöre saklanmaya çalışan Danny’i oyuna getiren Walter bodruma kata kaçar.

Zathura Bir Uzay Macerası izle, karanlıklar içerisinde Zathura isimli gizemli bir pusulaya benzer oyunun varlığını keşfederler. Baya eskilerden kaldığı emin olan yıpranmış masanın üzerinde yer alan ikonlar ile oynamaya başlarlar. Kardeşini beraber oynamak için ikna edip buldukları yeni şeyi denemeye başlarlar. Uzay gemisini andıran birincil nesneyi hareket ettirdiğinde bunun olağan olmadığını anlamaya başlarlar. Birdenbire kendiliğinden harekete geçen bu nesne havalanıp yere indiği noktaya bir kart bırakır. Okudukların kartta göktaşı yağmuru olacağı yazmaktadır ve kısa bir zaman sonradan evlerinin üzerine gökten göktaşı yağmaya başlar. Çatıları yıkılmış olan evlerinin üzerinden bakarken aslında bundan böyle uzayın derinliklerinde olduklarını anlayacaklardır. Jon Favreau’nin yönetmeni olduğu Zathura Bir Uzay Macerası’nın oyuncuları Jonah Bobo, Josh Hutcherson ve Dax Shepard olmuştur. Zathura: Bir Uzay Macerası 2005 Full Türkçe izleyeceklere güzel bir macera olmasını diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Zathura: Bir Uzay Macerası 2005
19 izlenme
Kastetmek için evdeb çıkan bir babanının çocukları baş başa bırakmasıyla yaşanan maceranın anlatıldığı Zathura Bir Uzay Macerası 2005’te orijinal adıyla Zathura: A Space Adventure olarak gösterim yapmıştır. İki ufak kardeşe bakması için ablalarını görevlendiren babanın olacaklardan haberi yoktur. Danny ve Walter isimli kardeşlerin evde yalnız kalmaları ile aralarında tartışma büyümeye başlamıştır. Birbirlerini kovalamaca sürerken asansöre […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat