13. Cuma 3. Bölüm 1982

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Türkçe ismiyle 13. Cuma filmi 3. serisi olan Friday The 13th Part Iıı (1982) filmi ilk iki film gibi izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Film de birincil ikisinde olduğu gibi başkarakter aynıdır. Bu kişilik bu filmde yeni maceralara atılmaktadır. İlk iki serisinde olduğu gibi bu filmi de izleyiciler hayretle izledi. Öteki iki serisinden bambaşka olarak 3 boyutlu olarak izleyici ile buluşturulmuştur.

İlk iki seride olduğu gibi bu filmde tekrar başkarakter olan Jason bu kere büyük intikamlar peşine düşmüştür. Büyük bir katil olan Jason’u önlemek imkansızdır. Jason bu film de annesinin intikamını olmak için Kristal Göl’e geliyor. Jason’ un geri dönmesi ile insanların korkuları ile beraber büyük bir macera başlıyor.

Türkçe ismiyle 13. cuma filminin 3. serisi olan film korku filmi türündedir. Bu film 1982 yılında başarılı bir şekilde vizyona girmiştir. Öteki iki serisi gibi seyircileri etkilemiştir. Keza bu film serisinin ilk 3 boyutlu film olma özelliğini taşır. Film de öteki serilerinde olduğu gibi herkesin korkulu rüyası olan bir katil bulunmaktadır.
Bu katil kimseye acımadan katliamlar düzenlemektedir. İlk iki serisinin devamı niteliğinde olmadığı için birincil iki seriyi izlemeyenler bile bu filmin konusunu rahatlıkla anlayabilirler. Filmde belirli bir yaş sıralaması bulunmaktadır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
13. Cuma 3. Bölüm 1982
12 izlenme
Türkçe ismiyle 13. Cuma filmi 3. serisi olan Friday The 13th Part Iıı (1982) filmi ilk iki film gibi izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Film de birincil ikisinde olduğu gibi başkarakter aynıdır. Bu kişilik bu filmde yeni maceralara atılmaktadır. İlk iki serisinde olduğu gibi bu filmi de izleyiciler hayretle izledi. Öteki iki serisinden bambaşka olarak 3 […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat