Müzakere – Hyeob-sang 2018

Kaynak 1
Hata Bildir ×
The Negotiation filmi aksiyon, kabahat ve gerilim türlerinde iki saat süren 2018 yapımı bir Güney Kore filmi. Orijinal ismi Hyeob-sang olan filmi Türkçede Aracı ismiyle biliniyor. Ye-jin Son ve Hyun Bin’in başrollerini paylaştığı The Negotiation filminin yönetmen koltuğunda Jong-suk Lee isimli Güney Koreli yönetmen oturuyor. The Negotiation filminin senaryosu ise Sung-Hyun Choi ile Myeong-chan Park’a ait.

The Negotiation, nam-ı öteki Aracı isimli yapımda Ye-jin Son isimli aktris Ha Chae-yun isimli kriz yönetimi uzmanı ve arabulucu olan bir kadını canlandırırken, Hyun Bin ise rehineleri elinde tutan ve Ha ile mülâkat yapan Min The-gu karakterine yaşam veriyor.

IMDB puanı 6.5 olan Arabulucu filminin konusuna kadar kriz idare uzmanı olan Ha aracılık yapmak üzere görevlendirilir. Arabuluculuk yapması gereken olayda bir adam soğukkanlı bir şekilde aniden pozitif rehineyi elinde tutmakta, onlara zulüm etmekte ve öldürmekle tehdit etmektedir. Ha ise soğukkanlılığını korumakta ısrar eden Min ile yaptığı 21 saat süren görüşmelerinde Min’in bu ağırbaşlı tavrını bozmaya ve davranışının altındaki ana nedeni çözmeye çalışmaktadır.

Biraz yavaş seyreden, fakat yine de kendini izlettiren Güney Kore filmi The Negotiation izleyicileri için keyif doymuş bir seyir olmasını diler, yine bekleriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Müzakere – Hyeob-sang 2018
14 izlenme
The Negotiation filmi aksiyon, kabahat ve gerilim türlerinde iki saat süren 2018 yapımı bir Güney Kore filmi. Orijinal ismi Hyeob-sang olan filmi Türkçede Aracı ismiyle biliniyor. Ye-jin Son ve Hyun Bin’in başrollerini paylaştığı The Negotiation filminin yönetmen koltuğunda Jong-suk Lee isimli Güney Koreli yönetmen oturuyor. The Negotiation filminin senaryosu ise Sung-Hyun Choi ile Myeong-chan Park’a […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat