Kaptan Marvel 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Carol Danvers’nın Captain Marvel oluşunu ele alan 2019 yapımı Kaptan Marvel filmi izleyin. Daha evvel ordu için pilotluk yapmış Danvers (Brie Larson) burada görevini tamamlamış ve kafasını dinleyebileceği sakin ve sessiz bir yerde hayatını sürdürmektedir. Fakat kısa bir sürenin ardındaki yaşadığı huzurlu hayat sona erecek ve öbür birine dönüşür. Gerçekte Captain Marvel altyazılı izlenin işleyişi daha çok onun adi insan oluşunu süre içerisinde kafasında beliren imgeler görmesini izleyeceksiniz. Dünyamıza düştüğünde ve etrafı dolaşıp keşfetmeye başladıkça ana benliğini, hatıralarını yavaş yavaş kazanmaya başlar.

Kaptan Marvel izle

Captain Marvel izle, kimseyi hatırlamadığı için güven duyabileceği tek insan özel bir rahat servis olan SHIELD personeli Nick Fury olur. Zaman geçirdikçe geçmiş hayatına dair olaylar ve anılarını her yerde kazanmaya başlayan Carol Danvers’in düşmanlarıda ortaya çıkmaya başlar. Skrull olarak tanıdık bu halk müziği, şekilde değiştirebilme yeteneğine sahiptir. Kaptan Marvel‘ın düşmanı olan Skrull mensupları sinsice onun yanında yaklaşabilmektedir. Carol Danvers’i ölümünden döndürüp kendi teknolojilerini kullanan Kree’ler ile yapılan savaşın tam ortasında kalmıştır. Captain Marvel izlemeden önce Yenilmezler 3 izlemeyi unutmayın çünkü sırayı kaçırdığınızda Marvel Filmlerinin tadı kalmamaktadır.

Reel bir süper kahraman olacağı bu yolculukta bunun anlamını çok daha iyi kavrayacaktır. Kadrosuyla göz dolduran filmin diğer tabi rollerinde Samuel L. Jackson ve Jude Law’ı görüyoruz. Captain Marvel filmi 1080p görünüm kalitesiyle türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak sitemize eklendi. Captain Marvel 2019 Türkçe Dublaj Full izleyeceklere bol aksiyonlu ve süper kahramanlı seyirler diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kaptan Marvel 2019
9 izlenme
Carol Danvers’nın Captain Marvel oluşunu ele alan 2019 yapımı Kaptan Marvel filmi izleyin. Daha evvel ordu için pilotluk yapmış Danvers (Brie Larson) burada görevini tamamlamış ve kafasını dinleyebileceği sakin ve sessiz bir yerde hayatını sürdürmektedir. Fakat kısa bir sürenin ardındaki yaşadığı huzurlu hayat sona erecek ve öbür birine dönüşür. Gerçekte Captain Marvel altyazılı izlenin işleyişi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat