Doom: Yıkım Annihilation

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Doom Afet izle, Belli Başlı adı Doom Annihilation olan 2019 İspanyol yapımı olan nefret edilen şey ve macera odaklı filmi sitemizden 1080p Full kalitede izleyebilirsiniz. 2019 Yapımı dehşet filmleri kategorisinde epeyce alaka çeken Doom: yıkım filminin genel anlamda konusunu ele alacak olursak, Uzay (Mars) dan gelen ivedi takviye bildirimine yanıt saptamak için hazırda bekleyen asker grubu, bu olayın perde arkasını bi şekilde çözerler. Belli Başlı amaçları Dünya’yı ele geçirmek isteyen bir takım canavarların olduğunu anlayan askerler şok içerisinde kalırlar acaba akabinde neler olacaktır.

Korkuyu ve macerayı sonuna kadar yaşayacağınız Doom Annihilation filminin yönetmeni herkesin yakından tanımakta olduğu Tony Giglo’dur. Her ne değin İMDB den 3.6 gibi düşük not alsada öğüt edeceğim filmler arasındadır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Doom: Yıkım Annihilation
22 izlenme
Doom Afet izle, Belli Başlı adı Doom Annihilation olan 2019 İspanyol yapımı olan nefret edilen şey ve macera odaklı filmi sitemizden 1080p Full kalitede izleyebilirsiniz. 2019 Yapımı dehşet filmleri kategorisinde epeyce alaka çeken Doom: yıkım filminin genel anlamda konusunu ele alacak olursak, Uzay (Mars) dan gelen ivedi takviye bildirimine yanıt saptamak için hazırda bekleyen asker […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat